TŘINEC - LITVÍNOV

Utkání 21. kola extraligy komentuje Miroslav Najdek

TŘINEC - LITVÍNOV 4:4 (0:2, 1:1, 3:1 - 0:0) Po prodlužení.
65:00
Utkání končí remízou 4:4. V závěru byl ještě dvakrát v dobré pozici Melenovský, ale jednou minul a podruhé skončil puk v Maříkově lapačce. Vzhledem k průběhu zápasu je ale bod pro třinecké zlatý.
63:48
Šance na obou stranách. Pletka přihrával před Maříka Martynkovi, ale ten v rozhodující chvíli upadl. Hranáčova bomba pak prosvištěla nad Vojtkovou hlavou i nad břevnem.
62:36
Domácí nevyužili přesilovku čtyři na tři. Nedokázali rozhýbat trojici litvínovských bránících hráčů. Až v závěru našel Pavelek Janků, ale ten zblízka nepropálil Maříka.
60:36
Třinečtí hrají přesilovku. Hübl je vyloučen za držení hole.
60:01
Začalo prodloužení. Oba týmy zvolily klasický model se dvěma obránci a se dvěma útočníky.
60:00
Třinec vydřel v závěru bod - prodlužuje se. Diváci, kteří odešli po čtvrtém litvínovském gólu další dva prošvihli.
59:41
Domácí vyrovnali - 4:4. Nejúdernější síla domácích zajistila vyrovnání. Pavelek nahrál Skořepovi a ten bez přípravy propálil Maříka.
58:54
Třinečtí opět snížili - 3:4. Kudrna našel zpoza branky Bordowského, Mařík se nestačil přemístit a mladý domácí útočník pohodlně trefil odkrytou polovinu branky.
58:16
Litvínov dává gól na 2:4 Droppa vybojoval puk na modré, poslal puk křížně na útočnou modrou, kam si najel Trávníček a zavezl puk do prázdné třinecké branky.
57:58
Oddechový čas si berou i domácí. Vhazuje se v útočné třetině Třince a domácí branka je prázdná. Třinec hraje power-play.
57:46
Domácí dávají kontaktní branku na 2:3 Litvínovu by se jeho bohorovnost nemusela vyplatit. Melenovský vybojoval puk, načasoval přihrávku mezi kruhy, kam si najel Král a střelou bez přípravy snížil. Hosté si berou oddechový čas.
57:19
Utkání se dohrává. Litvínovští drží puk co nejdál od branky. Domácí si nejsou schopni kloudně přihrát, natož ohrozit litvínovskou branku.
53:13
Hosté zahrozili rychlým brejkem. Kacíř přihrál na rozjetého Hübla, ten okamžitě v útočné třetině na volného Žemličku, který do přihrávky vložil hůl, ale minul odkrytou polovinu branky. Vojtek se nestačil přemístit.
50:15
Dománcí se na chvíli usadili ve třetině. Dvakrát pálil od modré Jančařík, první střelu vyrazil Mařík, druhá po teči zamířila vedle branky. Odtud se snažil přihrávat před branky, Martynek, ale tam nikdo z Třineckých nebyl.
49:00
Utkání sleduje 3540 diváků.
47:53
Hokej není moc ke koukání. Hosté drží puk na svých hokejkách, ale šance si nevytvářejí. Jenom Kacíř se dostal po dlouhé přihrávce od Droppy ke střele, ale Vojtek chytil.
43:50
Hraje se opět pět na pět. Litvínovští Vojtka nepříjemně ostřelovali. Kroupa i Hübl na Vojtkovi ztroskotali. Naopak Král zachytil Kroupovu přihrávku, ale neměl síly k brejku a puk jenom vyvezl.
41:50
Polanský je vyloučen za držení hole, Litvínov hraje čtyři na tři.
41:19
Hraje se čtyři na čtyři. Vyloučeni byli Jančařík a Trávníček, oba za hrubost.
40:01
Bylůa zahájena 3. třetina.
40:00
Skončila 2. třetina. Hosté v poklidu kontrolují vývoj zápasu. Domácí by museli hodně přidat, aby utkání zdramatizovali.
39:12
Domácí jsou v plném počtu. Litvínovští hrají na údržbu, nikam se netlačí. Jedinou přímou střelu na Vojtka vyslal Žemlička.
37:12
Rolínek poslal křížný pas Havlovi, který postupoval sám na Vojtka, ale podrazil jej Štefanka a Litvínov hraje přesilovku.
35:18
Skořepa přihrával zleva před branku, puk ale zblokoval zpět ke Skořepovi Veber. Druhá přihrávka už našla najíždějícího Janků, ten vypálil přesně a pohotově, ale zaúřadovala Maříkova lapačka.
33:48
Hosté se ubránili. Do šancí se dostali domácí na začátku a na konci početní výhody. Martynek našel křížnou přihrávkou volného Skořepu, Mařík ale první ránu vyrazil a dorážku chytil. Stejnou akci sehráli domácí i na konci Kloboučkova trestu. Král nahrál Houdkovi, Mařík stál opět dobře postaven a mužstvo podržel.
31:48
Domácí hrají přesilovku. Je vyloučen Klobouček za hákování
31:01
Domácí snižují na 1:3. Třinečtí snížili šťastným gólem, když Mařík vyrazil před sebe Pavelkovu ránu a Martynek vsedě máchl hokejkou jako veslem a poslal puk za překvapeného Maříka. Dosud zamlklá hala ožila.
28:04
Oba týmy jsou v plném počtu. Ani Litvínov se v početní výhodě nikam netlačil. Má nahráno.
26:04
Síly na ledě se vyrovnávají. Za příliš mnoho hráčů jsou vyloučeni i domácí (na trestnou lavici zamířil Bordowski). Trest je jen vyústěním obrovského zmaru v podání Třineckých. Diváci pískají.