dohrávané 2. kolo extraligy

Utkání komentuje Petr Bílek

LITVÍNOV - PARDUBICE 2:0 (0:0, 0:0, 2:0). Konec zápasu.
60:00
Konec zápasu, Litvínov vítězí 2:0. Ve vyrovnaném utkání dlouho dominovali gólmani. Až ve třetí třetině překonal Lašáka Branda a výhru Severočechů pečetil Reichel. Litvínov tak oplatil Pardubicím týden starou prohru.
59:51
Asi poslední vhazování v litvínovském pásmu. Hosté stále hrají v šesti. Litvínov si vzl oddechový čas.
59:12
Do prázdné branky mohl rozhodnout Reichel, ale trefil jenom Mikesku.
58:48
Pardubice si berou oddechový čas, zřejmě zahájí power-play.
58:20
Za potlesku tribun domácí zkušen hlídají výsledek.
54:38
Litvínov vede 2:0. Při rychlém brejku u pravého mantinelu zasekl Ručinský, nahrál do jízdy Reichlovi, který skóroval. Lašák se nestačil v bráně přesunout. Druhá asistence Balázs. Hostující Blažek vyfasoval osobní desetiminutový trest.
53:47
Pardubice se tlačí dopředu. Domácí spoléhají na brejky. Kubinčák v jednom z nich špatně zakončil, pak ještě od modré pálil Škoula.
52:51
Z levého křídla se hnal na Lašáka Gombár, Branku netrefil, ale setrvačností sám spadl na Lašáka a oba zajeli do branky. Obránce Snopek mu pak důrazně vysvětlil, že toto se nedělá.
51:20
Utkání sleduje 5050 diváků.
51:00
Zapomenutý puk mezi kruhy napálil Průcha, zasáhl Jarinův beton.
50:45
Rozhodčí si nepovšimli asi deset vteřin, že domácí branka byla posunutá. Hosté se dokonce pokoušeli střílet, pak teprve byla hra přerušená.
50:01
Litvínov účelně brání a nepouští Pardubice do šancí.
47:15
Od modré pálil Klobouček, ale jeho tečovaná rána končí těsně mimo.
46:57
Litvínovu se přesilovka nepovedla.
44:57
Divíšek je vyloučen na dvě minuty za hákování, navrch vyfasoval desetiminutový osobní trest. Přesilovka Litvínova.
43:14
Zprava pálil Bulis, ale jenom do připraveného Jariny.
42:11
Litvínov vede 1:0 Gombár vyjel zpoza branky, obrana jeho střelu zblokovala, k puku se dostal Branda a zleva z těžkého úhlu zamířil přesně ke vzdáleější tyči Jarinovy branky.
41:15
Kubinčák od mantinelu pěkně uvolnil do gólové šance Trávníčka, ale Lašák opět zachránil.
40:50
Skuhrovec pálil od modré, Lašák hokejkou vyrazil do rohu.
40:01
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Skončila druhá třetina. Gól v ní diváci neviděli, oba brankáři jsou zatím stoprocentní.
39:38
S potleskem se na led vrátil Trávníček.
38:41
Přesilovka se Litvínovu nevyvedla, bezbrankový stav trvá.
37:54
V mele se třemi pardubickými hráči se ocitl Trávníček, padl na led jako podťatý. Po chvíli vstal a držel se zřejmě za krvácející nos.
36:41
Přesilovka Litvínova. Vyloučen je Hemský za nedovolené bránění.
36:20
Blažek skvěle prostrčil puk mezi dvěma obránci k Novotnému, jeho ránu vyrazil Jarina k Hejdukovi a poradil si i s jeho dorážkou.
35:34
U tyče Lašákovy branky dorážel Reichel, ale puk do branky neprocpal, hostující gólman prostor pokryl.
34:16
Kůrka dostal přihrávku do jízdy, vypálil přes obránce Čáslavu, ale netrefil branku.
33:50
Jarina vyrazil puk před sebe, kde byl volný Blažek, ale domácí gólman jeho střelu zázračně vleže zneškodnil.