dohrávka 36. kola extraligy

Utkání komentuje Alena Šteffelová

SPARTA - VSETÍN 2:2 (0:0, 2:2, 0:0 - 0:0). Po prodl.
65:00
Konec zápasu - ani prodloužení nerozhodlo. Sparta měla i díky přesilovce v nastavené pětiminutovce více ze hry, ale bonusový bod nezískala. Zápas končí zaslouženou remízou.
64:40
Hudler s Radivojevičem v oslabení jeli sami na Břízu, ale Radivojevič nezpracoval přihrávku. Na druhé straně mohl rozhodnout Pilař, jenž jel sám na Čechmánka, ale ten puk chytil do lapačky.
63:34
Přesilovka Sparty. Frolo je vyloučen za podražení Netíka v samostatném nájezdu. V hledišti za trestnou lavicí se strhla menčí bitka.
62:12
Sparta mohla rozhodnout. Broš, Ton a Chabada najížděli sami na jediného obránce Gýnu. Nakonec pálil osamocený Ton, ale přestřelil a puk skončil v ochranné síti za Čechmánkovou brankou.
60:06
Klesla je na ledě.
60:01
60:00
Konec třetí třetiny - 2:2. Sparta nabídnutou šanci nevyužila, šest vteřin po začátku prodloužení se Klesla vrátí na led.
59:00
První minuta výhody se Spartě nepovedla.
58:06
Přesilovka Sparty. Vyloučen je Klesla na dvě minuty za držení. Sparta bude mít pohodový závěr třetí třetiny, má šanci rozhodnout.
56:29
Klesla střílel od modré, ale mířil nad. Začíná se hrát oboustranně opatrně, oba týmy se snaží především neinkasovat branku, která by již zřejmě byla rozhodující.
52:53
Vsetínské obraně ujeli Výborný s Hlaváčem, pílili sami na Čechmánka. Hlaváč vyslal na vsetínského gólmana jedovatou střelu, která jenom o kousíček minula levou tyč jeho branky.
50:31
Hraje se v rychlém tempu, nahoru-dolů. Broš dvakrát obkroužil Čechmánkovu branku, kličkoval s pukem tak dlouho, až mu jej vsetínský Klesla sebral. Zápas na Spartě sleduje 4291 divák.
47:20
Sparta má s nabuzeným Vsetínem, jenž vycítil šanci, nečekané problémy. Dubec pálil od modré, zblízka dorážel Selingr, Bříza vyrazil jenom před sebe. Po puku se vrhli dva sparťané aby ho vůbec dostali z pásma.
45:24
Sparta přesilovku nevyužila. V první minutě se domácí nedostali do pásma a jedinou šanci si vypracovali až v závěru, kdy pálil Pilař, ale jeho střela šla těsně vedle levé tyče.
43:24
Přesilovka Sparty. Vyloučen je Vak za podražení. Hosté od třetí třetiny nasadili do hry i svého sedmého obránce Spitzera, teď se ale musí bránit.
42:58
Sparta má hodně navrch. Ve velké šanci byl Výborný, ale puk zpod ležícího Čechmánka nakonec nevydoloval.
40:01
Začala 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. Sparta si v ní sice vypracovala dvoubrankový náskok, ale přišla o něj a utkání je stále otevřené.
39:15
Vsetín v přesilovce vyrovnal - 2:2. Od modré pálil Klesla. Puku se ve skrumáži zmocnil Brabenec, nahrál k levému mantinelu Hudlerovi, jenž propálil Břízu.
38:42
Přesilovka Vsetína. Chabada je vyloučen za hrubost, dal pěstí Frolovi.
37:02
Vsetín snižuje - 1:2. Od vlastní modré našel Jaškin přesným pasem Radivojeviče a ten svou samostatnou akci zakončil přesnou střelou pod horní tyčku Břízovy branky.
35:52
Vsetín otevřel hru. Broš šel sám na Čechmánka, ale trefil přímo jehjo připravenou náruč.
34:20
Sparta přesilovku nevyužila. Největší šanci měl Netík, jenž v závaru před brankou zkoušel žabičkou přehodit Čechmánka, ale puk skončil na horní síťce. Velkou šanci měl naopak v oslabení Vsetín. Na branku ujížděl Radivojevič, ale trefil tyč.
32:20
Hanzlík pálil od modré. Čechmánek puk vyrazil, ale z následného závaru vytěžila Sparta přesilovku. Vyloučen je Selingr na dvě minuty za držení.
30:07
Dlouhá přesilovka Vsetína končí - hosté v ní inkasovali a v dalším průběhu se nezmohli na vážnější atak Břízovy branky.
28:52
Sparta skóruje při vlastním oslabení - 2:0. Ze vsetínského náporu ujel Netík, Čechmánek se natráhl po očekávané střele, ale Netík zavezl puk za branku, nahrál Výbornému a ten přes ležícího gólmana pohodlně skóroval.
27:40
Vsetínu se přesilovka nedaří. Hudler se sice proháčkoval až k Břízovi, ale v rozhodující moment mu puk sjel z hole.
26:07
Čtyřminutová přesilovka Vsetína. Nedvěd je vyloučen za vysokou hůl a na další dvě minuty za hrubost. Vzhledem k tomu, že je prý zraněný, zamířil do kabiny a trest místo něj odsedí Olesz.
23:41
Z náporu domácíhho týmu ujel Radivojevič, stíhal ho Řezníček. Vsetínský útočník trefil levou tyč sparťanské branky.