ZNOJMO - VSETÍN 3:1 (2:0, 0:1, 1:0), Konec zápasu.
60:00
59:38
Závěrečné vyloučení. Frolo dostal dvě plus do konce utkání za sekání.
58:52
Znojmo využívá přesilovku. Zblízka Čechmánka prostřelil tvrdou střelou Bičánek. Asistence si připisují Blatný s Hamanem.
58:24
Za deset sekund se počet sil na ledě vystřídá. Vsetín oslabil Klesla. Provinil se podražením.
56:34
Přesilovku si v závěru zahraje i Vsetín Dvě minuty za hákování si odpyká Blatný.
55:35
Další Eratův samostatný nájezd. I tentokrát byl úspěšnější Čechmánek. Puk do branky nedotlačili ani dorážející Ludvík se Strakou.
54:58
Další znojemská přesilovka. Dvě minuty dostal za podražení Demel.
53:30
Minář gól neuznal.
53:30
Ludvík vyslal Erata do nájezdu, Čechmánek puk kryl. Najíždějící Ludvík natlačil vsetínského brankáře do branky a o gólu rozhodne videorozhodčí.
53:03
Brabenec nebezpečně tečoval nahozený puk před branku, ale Prusek si s pukem poradil.
51:40
Hraje se vyrovnaná hra převážně ve středním pásmu. Čechmánka se z úhlu snažil překvapit Ludvík. Vsetínský brankář byl pozorný.
47:03
Znojemská přesilovka. Dvě minuty za podražení si odsedí Brabenec.
43:33
Selingrovu střelu po zemi Prusek bez problému kryl. Znojmo je v plném počtu.
41:33
Vsetínská přesilovka. Dvě minuty za držení dostal Toman.
40:01
Začala poslední třetina.
40:00
Konec druhé třetiny.
38:24
Domácí přesilovka. Dvě minuty za podrežení si odsedí Hudler.
36:05
Uram našel perfektní přihrávkou Vorla, který šel sám na brankáře. Blafákem si vsetínského brankáře položil, ale nedokázal přesně zakončit.
34:48
Bekhendová střela Rachůnka Čechmánka nepřekonala, s dorážkou neuspěl ani Blatný.
33:21
Odražený puk se dostal k Uramovi, ale ten ležícího brankáře nedokázal přehodit.
32:56
Bičánkovu střelu od modré tečoval vlastní obránce Klasla, ale Čechmánek se štěstím chytá.
32:15
V početní výhodě si zahraje i Znojmo. Za držení dostal dvě minuty Vlach.
31:27
Střelou mezi kruhy se prezentoval Veselý. Pruska však nepřekvapil. Hra se přitvrdila a víc se přerušuje.
30:59
Vsetín si zahraje přesilovku. Za nebezpečnou hru vysokou holí si na dvě minuty půjde sednout Uram.
30:40
Krásnou akci předvedl Mikulík. Obkroužil si Čechmánkovu branku a vystřelil. Puk však skončil v brankářově lapačce. Vynutil si aspoň faul Radivojeviče za hákování.
27:02
Po vstřelené brance převzal Vsetín aktivitu v zápase. Vlachova střela mířila jen těsně vedle.
23:54
Vsetín využívá přesilovku a snižuje na 1:2 Hosté dokonale rozebrali obranu domácích rychlými přihrávkami a Somík střílel do prázdné branky. Asistenci si připisují Brabenec a Veselý.
21:56
Vsetín si zahraje přesilovku. Dvě minuty dostal Erat za hákování. Do konce vyloučení Gřegořeka zbývají čtyři vteřiny.