ZLÍN - VSETÍN 4:2(0:1, 2:1, 2:0) Konec zápasu.
60:00
Konec zápasu.
59:45
Zlín rozhoduje. Vede už 4:2 Vsetín i v oslebení hrál bez brankáře a Erat dával do prázdné branky.
58:58
Zlín si zahraje pět proti třem. Vsetínští protestovali proti posunutí časomíry a rozhodčímu se jejich chování nelíbilo. Jačkin dostal 5+10 a Vlach za nesportovní chování 10 minut.
58:58
Čajánek se pěkně prodral do útočné třetiny, ale Čechmánek chytil lapačkou.
57:38
Zlínská přesilovka. Klesla podrazil Erata a půjde si sednout na trestnou lavici.
54:15
Balaštík s Čajánkem pěkně v útočném pásmu zakombinovali. Vyměnili si puk a Balaštík se ocitl sám před Čechmánkem, který znovu Vsetín podržel.
53:32
Konec vsetínské přesilovky. Zlín bránil naprosto bezchybně. Hosté meli problém dostat se do třetiny.
51:32
Vsetínská přesilovka. Zlínská Eratova pětka si utvořila velký tlak, ale Kováčik za brankou zbytečně fauloval a dostal dvě minuty za hrubost.
46:30
Ve velké šanci se ocitl Vsetín. Veselý byl mezi kruhy úplně sám, ale Murín jeho střelu chytil.
44:10
Utkání sleduje 5753 diváků.
44:10
Zlín zvyšuje na 3:2 Erat zavezl puk po křídle a zpoza branky přesně nahrál Barinkovi, který už bez problému skóroval.
43:54
Zlín v plném počtu. Svou skvělou obranou nepustili domácí Vsetín k větším šancím.
41:54
Vsetín si zahraje přesilovku. Dubec se rozjel k velkému sólu, ale na poslední chvíli ho podrazil Kovačik a dostal za to dvě minuty.
40:01
Začala poslední třetina.
40:00
Konec druhé třetiny.
38:42
Vsetín vyrovnává na 2:2 Klesla od modré propálil všechno, co mu stálo v cestě. Asistenci si připisuje Somík.
37:57
Ve vyložené šanci nepřehodil Vak ležícího Murína.
37:21
Vsetínská přesilovka. Za podražení si na trestnou lavici půjde sednout Balaštík.
37:08
Zlín si snaží udržet vedení, má spoustu šancí. Barinka pálil, ale puk skončil v lapačce vsetínského brankáře, další jeho pokus vytěsnil levým betonem.
35:07
Vyložená šance Zlína. Hamrlík pálil od modré a Balaštík na dvakrát dorážel. Čechmánek ho skvěle vychytal.
33:31
Pěkné akce předvedla první pětka domácích, ale Čechmánek hosty podržel.
31:31
Zlín si zahraje přesilovku. Čajánek a Dubec se za brankou poprali. Oba dostali dvě minuty za hrubost a Dubec k tomu přidal další dvě za držení hole.
31:31
Balaštík se po krásné přihrávce od Čajánka dostal do samostatného nájezdu, ale Čechmánek ho vychytal.
30:18
Zlín v plném počtu. Vsetín si moc šancí nevypracoval.
28:46
Vsetín si zahraje přesilovku. Dvě minuty dostal Barinka za držení.
27:18
Zlín obrací skóre a zvyšuje na 2:1. Blaťák sřílel od modré, dorážet se snažil Čajánek. Jeho pokus ještě Čechmánek vyrazil, ale na bekhendovou střelu Lešky byl už krátký.
26:25
Zlín vyrovnává na 1:1 Kristek nahazoval od mantinelu, odražený puk od Čechmánka do branky dorazil Mokrejš. Hosté protestovali. Měli dojem, že Mokrejš puk do branky kopnul, ale videorozhodčí gól uznal.
25:37
Veselý jel sám na brankáře, ale neuspěl. Z protiútoku přihával Leška Čajánkovi, ale ten trefil pouze tyč. Hraje se z jedné strany na druhou.