47. kolo extraligy

Utkání komentuje Jiří Hauzner

KARLOVY VARY - VÍTKOVICE 2:3 (2:1, 0:2, 0:0), Konec zápasu
60:00
Konec utkání. Ani střely Hurtaje z levého kruhu ani rána Jiřího Poláka k vyrovnání nevedly. Vary prohrály 2:3 a jejich snaha probít se do play-off získala vážnou trhlinu. V utkání se rychle ujaly dvoubrankového náskoku, ale neudržely jej.
59:21
Málek odjel na střídačku, Vary hrají power-play.
58:35
Varaďa napřáhl od modré a střelou těsně nad ledem minul o kousek domácí branku.
56:51
Střelu obránce Poláka od modré tečoval Dvořák až do ochranné sítě. Hosté se ubránili.
56:27
Hosté se zatím vzorně brání. Domácí tým zatím marně dobývá obrannou tvrz.
54:51
Přesilovka Varů. Philipp je vyloučen krosček.
53:31
Pronikající Skuhravý pálil zpoza obránce Semana, Pinc ale chytá jeho střelu do lapačky.
52:10
Po Pechově přihrávce Hurtaj z ideální pozice přestřelil.
51:48
Z úhlu se několikrát snažil protlačit do branky Kraft, ale Pinc si prostor u tyče pohlídal. Domácí už stáhli sestavu na tři útoky.
49:25
Střelu Haranta Pinc se štěstím vyráží. K dorážce se nikdo z domácích nedostal. Zápas sleduje v karlovarské hale 2700 diváků.
47:56
Hlavačkovo nahození od modré těsně minulo pravou tyč vítkovické branky. Pinc nereagoval.
46:01
Skuhravého střela od modré prosvištěla těsně vedle levé tyče Pincovy branky.
45:20
Po závaru před vítkovickou brankou vyrazil Pinc reflexivně Kumstátovu střelu.
43:55
Střelu obránce Hudce od modré vyráží Málek ramenem.
42:50
Tomáškovu bekhendovou střelu stačil Málek vykrýt lapačkou.
41:14
Nedorostovu ránu od modré schoval Pinc ve své lapačce.
40:01
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. Vary v bojovném utkání ztratily dvoubrankové vedení a po čtyřiceti minutách prohrávají 2:3.
39:25
Přesilovka domácímu týmu nevyšla.
39:07
Z pravého kruhu střílel Kumstát, ale trefil dobře postaveného Pince.
37:25
Přesilovka Varů. Za držení je dnes podruhé vyloučen vítkovický obránce Černošek.
35:59
Vítkovice vedou 3:2. Šimíček nahrál mezi kruhy Hubáčkovi, který se trefil přesně k levé tyči. 2. asistence: Irgl.
35:23
Varaďovu přihrávku od mantinelu nestačil zblízka usměrnit Štefanka.
33:29
Hurtajovo vyhození o mantinel se nečekaně odrážilo před domácí branku, ale Málek stačil včas zareagovat.
31:40
Pěknou kombinací se blýskli domácí. Dvořákovu střelu ale nakonec stačil jeden z vítkovických obránců zblokovat.
29:25
Peterek pronikl před branku, ale nadvakrát se neprosadil. První střelu Málek vyrazil, druhá šla vedle.
29:04
Po Padělkově střele z levého kruhu zazvonila levá tyč Málkovy branky.
26:55
Na Harantovu přihrávku si najel jeho parťák z obrany Jiří Polák, ale jeho střelu Pinc vyrazil.
24:49
Je vyrovnáno - 2:2. Štefanka přihrál zadovkou zpoza branky Irglovi, jenž se z bezprostřední blízkosti trefil pod horní tyč. Málek ani nestačil zareagovat.