LITVÍNOV - KLADNO 3:1 (2:1, 0:0, 1:0) konec utkání
Konec zápasu.
59:15
Litvínov dohrává zápas v euforii a v útočném pásmu.
57:41
Litvínov zvyšuje na 3:1. Po akci dvou na jednoho, přihrál Balázs do jízdy Hüblovi a tak před brankářem zachoval chladnou hlavu a trefil se pod horní tyčku.
57:11
Druhá část přesilovky se hostům příliš nevydařila, Litvínov se ubránil a je už v plném počtu.
56:12
Kladno je v tlaku, ale skvělou práci odvedli Čaloun se Šlégrem, kteří dvakrát vyhodili přes celé kluziště.
55:11
Stadion ztichl, Litvínov bude hrát v oslabení. Vyloučený byl Zálešák za podražení.
54:52
Kladno začíná tlačit, snaží se vyrovnat. Domácí se dvakrát osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění.
53:31
Příležitost Hübla, snažil se najít skulinku v horní části branky, ale minul.
53:02
Gombár ani nadvakrát bekhendem nepřekonal Kopřivu.
51:36
Kladno se ubránilo. Kasík se Zajícem vzápětí jeli sami na Jarinu, ale přelstit ho nedokázali. Zajíc zakončoval pod padajícího brankáře, ten však puk stačil zachytit.
50:15
V první minutě přesilovky si Litvínov vytvořil velký tlak. Ke střele se však dostal pouze Zálešák.
49:16
Po krosčeku na Trávníčka odjíždí na trestnou lavici kladenský kapitán Zajíc. Utkání přihlíží 6 190 platících diváků.
48:21
Vyložené šance na obou stranách. Nejprve si Šlégr položil několik hráčů na led, ale poté nepřesně přihrál. Z rychlého brejku jel sám na Jarinu kladenský Horna, ale střelu k tyči Jarina chytil do lapačky.
46:52
Hra nabírá na tempu, Branda ani Hrdina však své šance nevyužili. Výborný forčeking Zálešáka, který našel před brankou zcela osamoceného Kotrlu. Ten ale puk nezpracoval, takže k akce nebylo nic.
44:37
Od modré pálil Kroupa, Kopřiva jeho střelu vyrazil. Na jedno střídání se na ledě objevil hostující útočník Huml.
43:38
Špatnou rozehrávku Kaberleho vystihl Branda, přihrál Zálešákovi, jenž z prostoru mezi kruhy pálil jen do brankáře.
41:22
Domácí jsou v plném počtu. Kladno se nedostalo do jediné vážnější šance.
40:01
40:00
Konec druhé třetině. V závěru ještě pálil těsně nad ledem Patera, ale gólman Jarina puk viděl a neměl problém.
39:22
Kladno má v závěru třetiny příležitost vyrovnat. Vyloučený je Branda za hákování.
37:34
Po tvrdém souboji letěl vzduchem Horna, ale oba hlavní sudí rozpažili.
36:08
Kaberle nahazoval na Jarinu, ten puk schoval v lapačce. Ještě se ho snažil atakovat Patera, ale rychle zasáhl Kotrla, jenž kladenského centra zatlačil do klece a posunul ji. Hostující kapitán Zajíc si pak za řeči vysloužil osobní desetiminutový trest.
34:51
Kladno hraje velmi pasivně, elitní Paterova formace zůstává svým výkonem daleko za očekáváním. Litvínov zase nemůže vstřelit třetí gól, který by ho uklidnil.
33:31
Pěkná kombinační akce Proroka s Hüblem, který pálil tvrdě, ale Kopřiva s vypjetím všech sil vyrazil.
32:07
Kladno se ubránilo.
31:52
Dvě velké šance domácích. Nejprve Prorok ač tísněn, tak bekhendem mířil z bezprostřední blízkosti těsně vedle, vzápětí Čaloun vybruslil zpoza branky mířil do hrudi kladenského gólmana.
30:50
Škoulovo nahození se před Kopřivou snažil šikovně tečovat Zálešák, ale kladenský brankář včas vymrštil pravý beton a puk vytěsnil do rohu kluziště.
30:07
Vyloučený je kladenský centr Gardoň za hákování.
29:32
Hra je přerušena pro postavení útočícího hráče v brankovišti. Hře chybí nasazení z první třetiny.