PARDUBICE - SLAVIA 3:3 (1:0, 1:1, 1:2 - 0:0). Konec zápasu.
Zápas skončil. Slavia si i dál drží neporazitelnost.
64:35
Mrázek šel sám na Fraňka, ale skvěle se vrátil Žižka, který mu skočil pod nohy.
63:15
Hraje se bez přerušení, hra se přelévá ze strany na stranu. Do pravého růžku branky mířil Duda, ale hodně nepřesně. Na druhé straně střílel Hlinka.
61:25
Po přihrávce Koláře stál před Fraňkem sám Mikeska, který rychle vystřelil. Franěk měl puk mezi betony, ale nebyl si jistý.
60:01
Začalo prodloužení.
60:00
Konec třetí třetiny. Bude se prodlužovat.
59:09
Růžička si bere oddechový čas.
58:00
Slavia zase špatně střídala. Kolář získal na modré puk a jel sám na brankáře. Tentokrát se stačil jeden ze slávistů vrátit.
56:57
Ze hry mají více Pardubice. Slavia dvakrát vyhodila na zakázané uvolnění. Teď po druhé to byla špatně pochopená přihrávka. Vhazuje se před Fraňkem.
55:00
Je vyprodáno, v hale je 9300 diváků. Sup si teď vyměnil puk s Hruškou, který vystřelil. Lašák měl puk mezi betony, ale nebyl si jistý. Pro jistotu si ještě sedl na led.
52:02
Pardubice srovnaly na 3:3. Slavia špatně střídala. Lašák našel Mrázka, který měl úplně volnou cestu až k Fraňkovi. Slavistický brankář nedokázal zareagovat. Žabka na střídačce vztekle mrštil plastovou lahví.
51:21
Slavie vede 3:2. Nahozený puk do pásma dojel Žabka a bez rozpaků ho napálil směrem na Lašáka. Asistence Dlouhý.
49:34
Po dlouhé době se předvedli i domácí. Korhoň si vyjel z rohu a z prostoru mezi kruhy se z otočky snažil překvapit Fraňka. Slavistický gólman se nenechal.
48:27
Slavia v plném počtu.
46:27
Trest za podražení si odpyká Žabka.
45:49
Slavia už mohla vést. Teď si jí podařilo dokonale vyšachovat odbranu domácích. Beránek našel Bednáře, který vystřelil po ledě, ale Lašák byl pozorný.
44:49
Slavia vyrovnává na 2:2. Žabka naznačil střelu, obešel si obránce a vystřelil. Puk se odrazil od hrudníku Lašáka a poskakoval před brankou, odkud ho doklepl Tomica.
44:17
Dlouho se hrálo bez přerušení. Slavia se snaží vyrovnat, ale Pardubice hrají pozorně a houževnatě.
41:47
Slavia dlouhou přesilovku pět na tři ubránila bez úhony.
41:31
Slavia se úspěšně brání. Daří se jí vyhazovat puky. Jedinou slabší chvilkou byla akce, kterou zakončil tvrdou střelou od modré Kántor. Franěk s ní měl docela problémy, ale na dvakrát ji schoval pod lapačku.
40:01
Začala poslední třetina. Beránek vyhrál buly. Slavia se bude minutu a 47 vteřin bránit pět na tři.
40:00
Konec druhé třetiny.
39:47
Dvě minuty za vysokou hůl dostal Sup, který při obcházení trefil soupeře do hlavy. Dvě minuty dostala i hráčská lavice za protesty. Nesportovní chování odsedí Duda.
38:48
38:14
Od modré pálil Novotný a před Fraňkem se ještě snažil dorážet Čaloun. Puk skončil bezpečně ukrytý pod lapačkou slavistického brankáře.