27. kolo extraligy

Utkání komentuje Tomáš Železník

ZLÍN - ZNOJMO 5:2 (1:1, 2:0, 2:1). Konec.
60:00
Konec zápasu. Zlín zlomil zápas v přesilovkách, kterých byla v zápase díky přesnému metru sudího Mikuly spousta.
59:03
Po dvou minutách dostali jenom Pucher a Murín za hrubost.
59:03
A šarvátka na závěr. Pucher najel do Murína, natlačil ho do branky. Okamžitě se na něj vrhli domácí hráči. Účty si s krajanem přijel vyřídit i Murín a byla z toho hromadná srkanice. Sudí Mikula bude znovu úřadovat.
57:38
Poprvé ve třetí třetině jde na trestnou lavici domácí hráč. Za hákovování je vyloučen Vosátko.
57:32
Výsledek chtěl ještě upravit Uram, uvolnil se přes Hamrlíka, ale svého krajana Murína střelou z levého kruhu nezaskočil.
55:37
Znojmo je v plném počtu.
53:45
Zlín dvojnásobnou výhodu bleskově využívá. Hamrlík se po přihrávkách Vosátka a Lešky trefil od modré čáry.
53:37
A znovu pět na tři! Melenovský zůstal ležet na ledě, rozhodčí Mikula naznačil, že bude vylučovat a nakonec vyloučil Ondřeje za hrubost.
53:20
Znojmo je ve čtyřech.
52:48
Zlín už se nikam nežene, přesto si znovu zahraje pět na tři. Čakajík znovu přehnal aktivitu při forčekingu a je vyloučen za nedovolené bránění.
51:20
Další přesilovka Zlína. Za nedovolené bránění je vyloučen Němeček.
51:04
Znojmo se nevzdává a zápas dramatizuje - 4:2. Po náporu kombinované znojemské formace překonává Murína Petrakov. Asistence: Ludvík a Pucher.
49:57
49:41
Rozhodčí už asi nechce vylučovat znojemské hokejisty. Dvakrát přehlédl ostrý zákrok hostů. Zejména krosček na Krále byl nebezpečnější než většina potrestaných zákroků.
48:08
Domácí ve dvojnásobné přesilovce zvyšují 4:1. Domácím stačilo 11 vteřin. Od modré čáry vypálil Hamrlík a puk dorazil Okál. 2. asistence: Vosátko.
47:57
Zlín bude hrát rovnou minutu pět na tři. Čakajík přehnal svou aktivitu při forčekingu a dostal trest za hákování.
46:57
Přesilovka Zlína. Vyloučen je Bičánek za krosček. Jeho faulu předcházel únik Kubiše po levém křídle, který se natlačil do střelecké pozice, ale Trvaj jeho ránu vyrazil. Následovala přetlačovaná o puk v rohu, při níž Bičánek fauloval.
45:33
Šance Znojma. Murínovu pozornost vyzkoušel střelou z prostoru mezi kruhy Dopita. Domácí gólman stačil puk vyrazit a dotírající Erat byl včas zpacifikován domácími obránci.
42:56
Znojmo se s vypětím všech sil ubránilo. V závěru slabení ale mělo štěstí, když Melenovský nedokázal zkrotit puk před prázdnou brankou. Zápas sleduje 4458 diváků.
40:56
Jiný začátek třetí třetiny ani nešlo čekat - vyloučení. Přesilovku hraje Zlín. Za nedovolené bránění je vyloučen Ludvík.
40:01
Začala 3. třetina.
40:00
Konec druhé třetiny. Zlín si v ní vypracoval dvoubrankový náskok.
39:28
Zlín se bez problémů ubránil. Znojmo si v přesilovce nevytvořilo žádné šance.
37:28
Přesilovka Znojma. Na led se už po osobním trestu vrátil Okál, ale vystřídá ho Barinka, který je vyloučen za krosček. Jeho vyloučení je přinejmenším podivné a diváci to dávají sudímu Mikulovi najevo.
34:14
Zlín podruhé v zápase využívá přesilovku a vede 3:1. Od modré vypálil Zubíček, Trvaj puk vyrazil, ale zůstal mu nepokrytý mezi bruslí a tyčí, kde se jej zmocnil Rachůnek a zavěšil. Hostující obrana zaspala.
33:52
33:35
Znovu pět na tři v podání Zlína - tentokrát 11 vteřin. Vyloučen je Haman za držení hole. Předtím v přesilovce dvakrát pálil nebezpečně od modré Hamrlík.
31:46
Poprvé ve druhé třetině usedl na trestnou lavici znojemský hokejista. Dvě minuty za držení dostal Ondřej.
30:32
Král překvapil Trvaje ranou zpoza obránce od modré čáry. Znojemský gólman puk vyrazil před sebe do volného prostoru, kam si najížděl Kristek, ale Trvaj ještě před ním stihl puk holí odpálit do bezpečí.