dohrávka 33. kola extraligy

Utkání komentuje Lukáš Hron

SLAVIA - ČESKÉ BUDĚJOVICE 4:3 (3:1, 1:1, 0:1). konec zápasu
60:00
Konec utkání. Pár sekund před sirénou se ještě k puku prodral Vlasák, ale jeho střela skončila v opuštěné brance, ale až po konci třetiny.
59:21
Chábera je opět na střídačce. Hosté se nastěhovali do útočného pásma.
59:08
Další buly. Opět vyhrál Beránek. V zápětí pískáno postavení mimo hru Jihočechů. Chábera se vrací do branky.
58:32
Buly vyhrál Beránek. Posunul na Bednáře, ale ten vyhodil jen na zakázané uvolnění.
58:25
Hosté budou hrát power play.
58:25
Zpoza obránce pálil Veselý. Jeho střelu švihem lapačky kryl Franěk.
58:04
Z rohu se do šance protlačil Hruška, ale Cháberu nepřekonal díky pěči obránců.
57:04
Do šance se dostal kapitán domácích Beránek, když dokonce dvakrát po sobě mohl vystřelit. Jeho první rána srazila k ledu Cháberu a druhou koupil obránce hostů.
56:05
Utkání sleduje 3 563 diváků.
52:31
Krásnou kličkou na modré se uvolnil Bednář. Sám postupoval na Cháberu. Ale v rozhodující moment byl už tísněn a nepodařilo se mu přesně vystřelit.
51:45
Domácí jsou v pěti. Oslabení přečkali.
50:33
Domácí fanoušci pískají. Nelíbí se jim pasivní hra jejich oblíbenců.
49:45
Kadlec posílá svůj tým po čtyřech. Je vyloučený za hákování. Hosté mohou svou převahu promítnout do vyrovnání.
48:00
Slavia se konečně vymanila z vlastní obranné třetiny. Z prostoru mezi kruhy pálil Kopecký, ale Chábera byl na místě. Domácí příznivci jsou dost slyšet.
47:13
Slavia se nestačí divit. Hosté krouží kolem Fraňkovy branky a domácí jen těžko brání. Novák pod talkem v zoufalství vyhodil z obranné třetiny puk rukou.
46:05
Budějovice snižují na 3:4. Vše může být jinak. Hosté se zvedli. Přesnou střelou do horního růžku snížil hostující útočník Michal Hudec. Asistence: Gřegořek.
44:08
Hosté jsou v plném počtu. V závěru měl v oslabení šanci Vak, ale Franěk jeho střelu vystihl.
43:26
Cháberu ohrožuje slavistické komando s obráncem Novákem na modré. Jejich střely zatím zvládají Jihočeší pokrývat a popřípadě zasahuje jejich gólman.
42:08
Domácí si zahrají přesilovku. Ven jde Brabenec za vysokou hůl.
41:32
Po Kotrlově přihrávce se v šanci ocitl Havel, útočník, který byl ještě před nedávnem ve službách Slavie, se prodral až před Fraňka, kterého si položil, ale nedokázal už puk zvednout.
40:01
Začala 3. třetina.
40:00
Skončila 2. třetina. Byla dosti nezáživná. Hra byla rozkouskovaná a neplynulá. Hosté nepřišli o naději jen díky snížení na 2:4.
39:11
Dlouhý s Hruškou se dostali do přečíslení 2 na 1. Dlouhý se pokusil nahrát Hruškovi před prázdnou, ale jejich pokus stačil zblokovat spolu s vracejícím se obráncem hostů Chábera.
38:39
Ani domácí toho mnoho nepředvedli. Vydarený je na ledě.
36:39
Ven je nyní obránce Jihočechů Vydarený za hákování.
36:29
Před Chábarou se ocitl Novák. Gólman však zachoval klid a jeho kličku i následnou střelu pokryl.
36:09
Výhoda hostů vyšuměla do ztracena.
34:09
Odpočinout si jde domácí útočník Bednář za podražení.
31:50
Hosté snižují na 2:4. Gřegořek nahrál na modrou stojícímu Hüblovi a ten propálil vše před sebou. Puk zapadl do pravého horního rohu branky.