35. kolo extraligy

Utkání komentuje Tomáš Železník

ZLÍN - VSETÍN 2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0) po prodloužení
63:23
Zlín vyhrál 2:1 Zubíček našel na útočné modré puk. Zavezl si ho do pásma podél mantinelu. Zamířil za branku a poté, co ji objel, stanul před Hovim. Naznačenou střelou Zubíček gólmana rozpohyboval a přesně zakončil. Ukončil tak valašské derby.
62:38
Vsetín mohl ukončit zápas. Stantien uvolnil Jiřího Kučného, ale ten nedokázal trefit odkrytou klec.
60:32
Po chybě domácího obránce Vosátky se do šance dostal Demel. S jeho střelou měl Murín plno práce, ale puk udržel. Na druhou stranu jel Čech, ale také se nedokázal prosadit.
60:01
Začalo prodloužení.
60:00
Skončila 3. třetina Vsetín hrál konec velmi opatrně. Záleželo mu na zisku jednoho bodu. Zlín se snažil, ale hosté dobře bránili.
58:06
Vsetínský Hovi předvedl skvělý zákrok, když vychytal Kristka, který si zpoza branky vybruslil před ni a bekhendovou střelou se pokoušel zakončit.
57:54
Rozhodčí vylučuje na obou stranách. Za Zlín jde ven Vosátko a za hosty Bauer. Oba za hrubost.
57:54
Vsetín mohl rozhodnout zápas. Demel uvolnil Stantiena a ten sám najížděl na Murína, ale zakončit nedokázal. Bohužel nedokázal ani zabrzdit a najel do gólmana Zlína. Posléze se strhla potyčka.
56:35
Po Zubíčkově střele od modré zůstal ležet volný puk před Hovim, ale nikdo z domácích nebyl poblíž, aby ho do sítě dopravil. TAk po něm nakonec skočil gólman Vsetína.
52:58
Zlín je v pěti. Hostům se dařil jen úvod, kdy od modré pálil obránce Spitzer, ale Murín jeho střelu bez problému vyrazil.
52:58
Vsetín bude mít přesilovku. Na trestnou musí Blaťák za nedovolené bránění.
52:50
Po vyhraném buly v útočném pásmu se ke střele dostal Kristek, ale opět mířil pouze do náruče připraveného Hoviho.
52:14
Domácí po vyrovnání ožili. Nechtějí s posledním týmem zbytečně ztrácet body, ale jejich snahu jim kazí dosti nepřesná rozehrávka, která často končí zakázaným uvolněním.
50:44
Oba týmy jsou v pěti.
50:22
Od modré Vosátko nahrál Zubíčkovi do levého kruhu. Ten posléze vystřelil, ale mířil mimo.
48:44
Rozhodčí Smeták vylučuje na obou stranách za sekání. Za Zlín si jde sednout Rachůnek a za Vsetín míří na trestnou Duba.
46:44
Je vyrovnáno. Horák rychle zavezl puk do útočného pásma a vystřelil. Střelu ještě před Murínem tečoval Stantien a usměrnil ji mezi gólmanovy betony. Druhá asistence: Bauer
46:08
Vsetín je už v pěti. Okál promarnil dvě velké příležitosti. První, když se nedokázal trefit do odkryté branky. Druhou v momentě, když střílel přes clonícího Krále,ale minul branku.
44:21
Vsetín je ve čtyřech. Jedinou střelu vyslal na Hoviho Hamrlík, ale gólman byl pozorný.
44:08
Domácí budou mít krátkou výhodu 5 na 3. Vyloučený je vsetínský Bauer za nedovolené bránění.
42:21
Zlín si v úvodu třetí třetiny zahraje přesilovku vyloučený je obránce Vsetína Bolf za krosček, když se snažil zabránit Barinkovi po kličce v zakončení.
40:53
Do šance se natlačila první lajna domácích. Zakončit se snažil Špilár, ale zamířil pouze do středu vsetínské branky a tím i do připravené náruče Hoviho.
40:01
Začala 3. třetina.
40:00
Skončila 2. třetina. Ještě před sirénou zkoušel štěstí z mezikruží Janků, ale pálil dost vysoko. Murín střelu poslal vyrážečkou do sítě.
38:10
Bude se hrát 4 na 4. Domácí obránce Lubomír Vosátko a vsetínský útočník Marek Dubec dostali svorně dvě minuty za hrubost.
36:47
Král zpoza branky nahrál najíždějícímu obránci Noskovi do pravého kruhu. Ten prudce vystřelil, ale Hovi stihl včas pokleknout.
34:42
Vsetín je v pěti. Přesilové hry nejdou ani jednomu týmu. Hovi nemusel vůbec zasahovat.
32:42
Domácí budou mít výhodu. Vyloučený je útočník Jenáček za hákování.
31:23
Vosátko je na ledě a domácí jsou kompletní. Vsetínští toho mnoho nevymysleli a naopak mohli být rádi, když Král při úniku upadla nemohl zakončit.