ČESKÉ BUDĚJOVICE - LIBEREC 4:2 (2:0, 1:1, 4:1) konec zápasu
60:00
Konec zápasu.
59:17
Budějovice zvyšují na 4:2. Brabenec dvakrát zachytil puk, který se snažil vyhodit Hlavačka a napodruhé už se trefil do prázdné branky.
58:39
Hosté hrají power-play.
58:39
Liberec si bere oddechový čas.
58:31
Posmyk dostal dvě minuty za držení Čermáka za Turkovou brankou, který mu ještě v souboji stačil strhnout helmu.
57:36
Dvě minuty za hákování unikajícího Kotašky dostal Rataj.
56:39
Liberec snižuje na 2:3. Střelou od modré po ledě se prosadil Richter. Asistence Hlavačka a Vaic.
56:03
Domácí jdou do třech. Tým podražením Vaice oslabil Posmyk.
55:55
a nedovolené bránění dostal dvě minuty Harant.
55:40
Střelu úplně volného Čermáka vyrazil Turek do rohu kluziště.
55:10
Oba týmy v plném počtu. Ve hře ve čtyřech byl lepší Liberec. Turka vyzkoušeli Rataj s Hanzlíkem, ale budějovický brankář svůj tým podržel.
53:10
Deset minut za nesportovní chování si vykoledoval Tomajko a ve stejném čase jsou za vzájemnou potyčku vyloučení Kotrla a Čermák. Oba za hrubost.
52:32
Oba týmy v plném počtu. Hrálo se opatrně. Na straně domácích tečoval puk těsně mimo Veselý po přihrávce Hudce a na straně hostů netrefil Procházka přihrávku zpoza branky.
50:32
A další vyloučení. Nedovoleným bráněním se provinil Hlavačka.
50:01
Dvě minuty si vykoledoval Jindra za nedovolené bránění.
49:45
Čermák na ledě. DEomácím přesilovky dneska nejdou.
46:01
Vampola na ledě. Domácím se znovu přesilovka nevedla. Hosté vyhazovali a dokonce si dovolili napadat rozehrávku dvěma hráči.
44:01
Vampola narazil za Hniličkovou brankou Hřebejka na mantinel a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
43:16
Pabička je na ledě. Domácí nesehráli přesilovku dobře. Nikam se netlačili a jedinou vážnější akcí byl Kotrlova bekhendová střela zblízka v závěru přesilovky.
41:16
Hosté špatně střídali a Pabiška objel odsedět trest za příliš mnoho hráčů na ledě.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny.
39:38
Turkovi zůstal po závaru puk pod betony. Libereckým se ho po pískání ještě podařilo vydolovat a doklepnout do branky. To se domácím nelíbilo a strhla se mela. Dvě minuty za hrubost dostali Gřegořek a Rataj.
38:59
Brabenec dostal dvě minuty za nedovolené bránění
36:11
Snaha je vidět na obou stranách, hraje se v rychlém tempu, ale žádný z hráčů se teď nedostal do vyložené šance. Liberec vyhodil na zakázané uvolnění.