ZNOJMO - PLZEŇ 4:2 (1:2, 0:0, 3:0), konec utkání.
60:00
58:12
Nejspíš je rozhodnuto. Vyloučen je hráč Plzně Matějovský za faul loktem.
56:03
Domácí okamžitě zvyšují na 4:2 Bičánek vyslal do nájezdu Erata, který blafákem do bekhendu nedal Ježovi šanci.

Znojmo: Trvaj - Mojžíš, Chvátal, Němeček, Bičánek, Jareš, Kotaška, Vyrůbalík - Říha, Pucher, Selingr - Plášek, Haman, Padělek - Erat, Svoboda, Růžička - Beroun, Meidl.
Plzeň: Jež - Čakajík, Derner, Benák, Půlpán, Nedoma, Boháč, Mazanec - Zelenka, Fabuš, Matějovský - Důras, Šindel, Adamský - Vampola, Kracík, Šaffer - Heřman, Kepl, Sakata.
55:51
Znojmo opět vyuýívá přesilovku. Padělek podržel puk v útočném pásmu, nahrál na Kotašku, který trefil od modré horní růžek Ježovy branky.
54:29
Domácí mají další příležitost přesilové hry. Adamský je vyloučen za zdržování hry.
53:25
Znojmo je aktivnější. Padělek se protlačil až před Ježe, ale jeho bekhendou střelu brankář vyrazil.
52:26
Znojmo využívá přesilovku. Kotaška pálil od modré, Jež puk vyrazil pouze k Maidlovi, který hostujícího brankáře překonal střelou mezi betony.
52:09
Domácí mají šanci vyrovnat, zahrají si další přesilovku. Za hákování je vyloučen Šindel.
50:36
Znojmo opticky tlačí, ale do šancí se dostává těžko.
49:15
Znojmo je v plném počtu. Plzeň v přesilovce nehrála nijak aktivně.
47:15
Plzeň si zahraje 27 vteřin pět na tři. Vyloučen je Jareš za podražení.
45:42
Je po přesilovce. Vyloučen je Bičánek za podražení.
45:10
Mojžíš vypálil od modré, jeho střelu Jež vyrazil pouze k Pláškovi, který však trefil pouze Ježe.
44:14
Znojmo bude hrát pět na tři. Vyloučen je Matějovský za sekání.
43:32
Domácí budou hrát přesilovku. Důras dostal trest 2+10 minut, když vrazil na hrazení Hamana.
41:37
Plášek s Padělkem jeli 2 na 1. Padělek se pokusil o blafák, avšak Jež výborným zákrokem jeho pokus překazil.
40:36
Hosté vypálili od modré, puk se dostal ke Svobodovi, který objel branku a snažil se puk zasunou za Ježe u druhé tyčky, Jež se včas přesunul.
40:01
Byla zahájena třetí třetina. Domácího kapitána Puchera nahradil v první ůtočné formaci Svoboda, zatím není jasné proč.