Utkání hokejového extraligy

SPARTA - PARDUBICE 3:6 (1:2, 0:2, 2:2), konec utkání.
60:00
59:37
Při signalizované výhodě Sparta snižuje na 6:3. Dragoun přihrál Vrbatovi, který z pravého kruhu překonal Lašáka. Pokračuje přesilovka domácích.
58:56
Pardubice dávají již svůj třetí gól oslabení. Čáslava vyhodil puk z obranné třetiny, ke kotouči se dostal Pivko a v samostatném nájezdu překonal Dubu střelou k pravé tyči.

Nepřehlédněte

Sparta:
Salfický - Ptáček, Stehlík, Vykoukal, Hanzlík, Černošek, Tabaček, Benýšek, Cuník - P. Ton, Netík, K. Ton - Paroulek, Eiselt, Rob - Dragoun, Langhammer, Klimt - Vrbata, Podlešák, Hromas.
Pardubice:
Lašák - Píša, Čáslava, Snopek, Havíř, Čech, M. Šeda, Linhart, Koma -Sýkora, M. Hlinka, Rolinek - Čaloun, Pucher, Pivko - Mrázek, Cetkovský, Ondřej - Kolář, Koukal, Andrašovský.
58:16
Přesilovka Sparty. Vyloučen je Havíř za zdržování.
58:00
Zápas už se dohrává pouze z povinnosti. Zklamaní domácí fanoušci odcházejí ze stadionu.
55:58
Šance Sparty. Vrbata s Podlešákem ujížděli proti jednomu obránci, o střelu se pokusil druhý jmenovaný, ale Lašáka nepřekonal a vztekle praštil hokejkou o mantinel.
55:01
Pardubice jsou v plném poštu.
54:15
Sýkora měl další výpad v oslabení, tentokrát však gólem neskončil. Duba jeho střelu po ledě betonem vyrazil
53:01
Hanzlík zůstává ležet na ledě po srážce v levém kruhu obranné třetiny s Dušanem Andrašovským. Andrašovský je vyloučen na 2 + 10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.
49:49
Po Rolinkově šanci zastavoval Duba puk na brankové čáře. Utkání sleduje 8035 diváků.
49:05
I Sparta je v plném počtu. V krátké přesilovce se dostal do šance Andrašovský, který po Pivkově přihrávce pálil z prostoru mezi kruhy, ale Dubu nepřekonal.
48:22
Začíná přesilovka Pardubic.
47:05
Budu se hrát 4 na 4. Na trestnou lavici jde Vykoukal, který krosčekoval Čáslavu.
46:22
Sparta si zahraje přesilovku. Vyloučen je Šeda, který za vlastní brankou podrazil Netíka.
45:19
Domácí okamžitě snižují. Stehlík propálil Lašáka střelou z leva od modré. Asistence Podlešák.
45:04
Pardubice zvyšují na 5:1. Sýkora vystihl Černoškovu přihrávku a v samostatném nájezdu překonal Dubu střelou nad lapačku.
44:25
Netík kousek za modrou vypálil, Lašák byl však pozorný.
43:24
Sparta je v plném počtu. Přesilovka moc vzruchu nepřinesla, hosté spíše udržují vedení, než aby se tlačili do útoku.