VÍTKOVICE - SPARTA 5:2 (0:0, 3:2, 2:0). Konec.
60:00
Konec utkání. Domácí Spartu zdolali 5:2 a vyhrávají 8. utkání doma za sebou.
59:41
Sparta už je v pěti. Domácí ale nikam nepospíchali. Na Salfického žádný tlak nevyvíjeli.
57:41
Přesilovka Vítkovic. Vyloučen je Vrbata za vysokou hůl.

Nepřehlédněte

Vítkovice: Pinc - Jurečka, Barinka, Kuboš, Gulaši, Jasečko, S. Hudec, Ovčačík - Weissmann, Burger, Hubáček - Irgl, Vala, Krenželok - Káňa, R. Procházka, Kropáč - Klimek, Mikula, Tomášek - Köhler.
Sparta: Duba - Ptáček, Stehlík, Vykoukal, Jan Hanzlík, Černošek, Tabaček, Benýšek, Cuník - Rob, Netík, Hlaváč - Dragoun, Langhammer, Hromas - Vrbata, Podlešák, Krätzer - K. Ton, Hertl, Mrňa.
57:16
Vítkovice zvyšují na 5:2. Při sparťanském tlaku v závěru utkání hráli domácí na brejky a jeden vyšel dokonale. Po levém křídle zatáhl puk do útočné třetiny Kropáč, přihrál mezi kruh, kde si najel Jasečko, který tvrdou střelu otřel o tyč a definitivně rozhodl.
55:25
Po přihrávce Podlešáka tečoval před Pincem Vrbata. Domácí gólman prokázal vynikajicí postřeh a stačil puk pokrýt.
54:45
Domácí oplatili stejnou mincí. Po pravém křídle projel Irgl, ale i Salfický byl úspěšný.
54:24
Po úniku střílel z levého kruhu tvrdě Dragoun, ale jen doprostřed branky, kde byl připravený Pinc.
53:42
Obrovská šance Vítkovic. Po levé straně se prosadil obránce Jasečko, přihrál na vzdálenější tyč Procházkovi, který střílel do odkryté branky. Ale Salfický se ještě stačil zorientovat a puk centimetr před čarou přikryl lapačkou.
53:14
Domácí jsou v plném počtu. Sparta si vytvořila v přesilovce tlak, dvakrát od modré pálil Hanzlík, jednu sřelu Pinc chytil, druhá šla vedle. A Rob se poté zblízka netrefil. Hosté si také přesilovku zkomplikovali, když v době svého tlaku se dvakrát špatnou přihrávkou připravili o útočné pásmo.
51:14
Přesilovka Sparty. Hosté přidali na obrátkách a Vítkovice faulují. Vyloučen je Kuboš za vražení na hrazení.
49:40
Hromas sprintoval po levé straně k vítkovické brance, ale jeho přihrávku na volného Langhammera zablokoval vracející se Barinka.
48:41
Klimek získal v útočném pásmu puk, jel až před Salfického, ale při blafáku mu puk poskočil a vy střelil vedle pravé tyče.
48:08
Vítkovice jsou v plném počtu. Spartě se nevedlo ani v klasické přesilovce. Pouze Netík střelou z pravého kruhu vyzkoušel Pince. V další fázi drželi domácí Spartu ve středním pásmu.
46:49
Domácí jsou ve čtyřech. V přesilovce pět na tři Spartě jednou utekl do sředního pásma, jednou ho Vítkovičtí vyhodili a Sparta se do šance nedostala.
46:08
Sparta htraje pět na tři - 41 vteřin. Vyloučen je Jasečko za krosček. Hosté si vybírají oddechový čas. Utkání sleduje 6938 diváků.
44:49
Přesilovka Sparty. Po strkanici před Pincovou brankou si vysloužil trest pouze domácí Weissmann, dvě minuty za hrubost.
43:38
Sparta je v plném počtu. V následné výhodě pět na čtyři se hrálo ve středním pásmu.
42:41
Vítkovice využívají přesilovku pět na tři - 4:2. Domácí sevřeli Spartu do kleští, při obrovském tlaku to několikrát zavánělo gólem. Ujala se až akce na jeden dotek, když Weissmann z pravé strany přihrál před brankoviště, kde už byl Jurečka úplně sám. Mohl si puk zpracovat a pohodlně přidal čtvrtou branku Vítkovic.
41:38
Vítkovice hrají pět na tři - minutu a 47 vteřin. Vyloučen je Hlaváč, jenž vyhodil puk z hrací plochy - zdržování ry.