SLAVIA - ČESKÉ BUDĚJOVICE

Druhé utkání čtvrtfinále hokejového play-off

SLAVIA - ČESKÉ BUDĚJOVICE 6:1 (3:0, 1:0, 2:1). konec zápasu
60.00
Konec utkání. V závěrečné části hry slávisté pohodlně udrželi vedení a snížili stav čtvrtfinálové série na 1:2.
58.38
Doležal jde na trestnou lavici na dvě minuty za nedovolené bránění. České Budějovice hrají přesilovku 4 na 3.
57.57
Českobudějovický Mertl jde na trestnou lavici na dvě minuty za hrubost, síly na ledě se vyrovnávají.

Nepřehlédněte

Slavia Praha: Hronek - Graňák, Žižka, Hlavačka, Kolařík, Drtina, Jass, Vašíček - Bednář, Beránek, Doležal - D. Hruška, Rataj, Sup - Vondrka, Červenka, Tomica - Dlouhý, Jelínek, Borovanský.
České Budějovice: Turek - Toman, Gřegořek, Bolf, Vydarený, Kutlák, Posmyk, Mucha - M. Hudec, V. Hübl, Brabenec - Šimánek, Stantien, Sailer - Mertl, Vak, Kotrla - Gulaš, Květoň, Hřebejk.
57.08
Na trestnou lavici jde obránce Slavie Žižka za krosček. Dostal 2+2 minuty. Do zápasu se už nestihne vrátit.
56.14
Oba týmy jsou v plném počtu, na hřišti se nic zvláštního nestalo, Slavia odehrála většinu přesilovky se čtvrtým útokem.
54.14
Posmyk byl vyloučen za hru vysokou holí. Slavia hraje přesilovku.
53.53
Dlouhý se tlačil před Cháberu, ale obránci Budějovic ho odstavili.
53.21
Slavia měla šanci, ale Chábera skvěle lapačkou střelu Tomici vyhmátl.
52.04
Budějovice snižují na 1:6. Šimánek našel zpoza brány číhajícího Vydareného, který tísněn obránci zasunul za záda Hronka.
51.00
Budějovičtí už méně brání a hokejisté Slavie často nacházejí mezery k rychlým protiútokům.
49.31
Slavia je v plném počtu, oslabení sehrála výborně.
49.10
Střelu budějovických Hronek bezpečně kryl.
48.50
Červenka ujel spolu s Dlouhým budějovickým obráncům, druhý jmenovaný zakončoval blafákem, ale Chábera hbitým přesunem zabránil dalšímu gólu.
47.31
Beránek jde na trestnou lavici na dvě minuty za sekání. Hosté hrají první přesilovku ve třetí třetině.
46.55
Červenka protlačil puk z bezprostřední blízkosti za Cháberovy záda, Slavia využívá další přesilovku a vede 6:0.
45.52
Bolf z Budějovic byl vyloučen za faul kolenem. Slavia má další přesilovku.
45.10
Hra má pomalejší tempo než v předchozích třetinách, oba týmy začínají cítit, že utkání je rozhodnuté.
44.13
Spokojená Slavia se v přesilovce nikam nehnala a pouze kontrolovala hru. Oba týmy jsou v plném počtu.
42.13
Zděněk Kutlák z Českých Budějovic byl vyloučen za držení, domácí hrají přesilovku.