ZLÍN - LITVÍNOV 6:3 (1:0, 3:0, 2:3), konec zápasu
60:00
Konec zápasu.
58:52
Hosté snižují na 6:3, v nepřehledné situaci před Murínem se nejlépe zorientoval Skuhrovec a prostřelil brankáře Zlína. Přihrávku si připisuje Lukeš.
57:04
Kubinčák se provinil nedovoleným bráněním a je vyloučen na dvě minuty.

Zlín:
Murín - Hamrlík, Galvas, Vosátko, Lučka, Zubíček, Bořuta, Nosek, Ďurák - Balaštík, Leška, Záhorovský - Kubiš, Balán, R. Pšurný - Piluša, F. Čech, Mokrejš - Okál, M. Čech, Rachůnek.
Litvínov:
Hübl - Koma, Šlégr, Vobořil, Hranáč, Punčochář, Skuhrovec - Kubinčák, Reichel, Bednařík - Benda, Branda, Jenáček - Jánský, Lukeš, Machulda - Trávníček, Rindoš, J. Černý.
56:32
Domácí zvyšují náskok 6:2, Balaštík našel mezi kruhy úplně volného Vosátka, který pohotovou střelou propálil Hübla.
55:49
Za hákování je vyloučen Punčochář.
54:43
Zápas sleduje 3913 diváků.
53:43
Menší nápor Litvínova zakončil tvrdou střelou Benda, Murín jeho střelu neviděl, ale měl štěstí, že ho puk trefil do plastronu.
52:04
Domácí se ubránili. Litvínovští hráči zvýšili aktivitu a ještě se snaží zápas zdramatizovat.
50:04
Další přesilová hra pro hosty, za zdržování hry je vyloučen Hamrlík. Zlínský obránce vyhazoval puk z pásma tak nešikovně, že skončil až v hledišti.
48:37
Martin Čech zatáhl kotouč za branku Litvínova, poté našel před brankou dobře postaveného Rachůnka a proti jeho střele z první musel Hübl zasáhnout betonem.
48:37
46:28
Litvínov vstřelil branku.Pouhých deset vteřin potřebovali hosté, aby využili přesilovou hru, po Punčochářově přihrávce se prosadil Benda.
46:18
Za sekání je vyloučen útočník domácích Balán, hosté mají výhodu přesilové hry.
45:55
Po Trávníčkově přihrávce se prosadil Kubinčák.
43:02
Elitní formace domácích opět ukázala svoji sílu, Hübl musel čelit několika nebezpečným střelám, té nejpovedenější z hole Noska.
41:40
Asistenci si připisuje útočník domácích Balán.
41:38
Domácí vstřelili branku a vedou už 5:0, po vyhraném vhazování se od modré čáry prosadil tvrdou střelou obránce Zlína Vosátko.
40:01
Třetí třetina byla zahájena.
40:00
Druhá třetina skončila. Litvínovští se v závěru druhé třetiny ještě pokusili o útočnou akci, ale dnes dobře chytající Murín všechny pokusy pochytal a nedal pochyb o tom, kdo je na ledě pánem.