ZNOJMO - LITVÍNOV

14. kolo hokejové extraligy

ZNOJMO - LITVÍNOV 3:1 (0:0, 0:1, 3:0). konec zápasu
60:00
Konec zápasu. Po pěti prohrách v řadě se Orli konečně dočkali vízství, které se však nerodilo lehce. Domácí prohrávali po dvou třetinách 1:0, ale závěrečná část jim vyšla dokonale a třemi brankami otočili zápas.
57:49
Další branka Znojma, domácí vedou 3:1, do přečíslení se dostali Dopita s Růžičkou a mladší z dvojice útočníků dokázal propasírovat kotouč za záda brankáře Fraňka.
55:54
Domácí vedou 2:1, Růžička posunul puk na modrou čáru na volného Jareše a ten střelou po ledě překonal brankáře Fraňka, který měl zakrytý výhled.

Znojmo: Trvaj - Bičánek, Chvátal, Tesařík, Jareš, Štach, Kotaška, Švrček - Erat, Dopita, Demel - M. Růžička, Haman, Plášek - Beroun, R. Procházka, Meidl - Selingr, Čachotský, Padělek.
Litvínov: Franěk - Koma, Šlégr, Hranáč, Vobořil, Skuhrovec, Punčochář, Tůma - Jenáček, Reichel, Kubinčák - Sklenička, Jánský, Benda - Machulda, J. Černý, Lukeš - Bednařík, Rindoš, Branda .
54:46
Hra je rozkouskovaná, často se přerušuje.
52:20
Brankář domácích Trvaj musel likvidovat nepříjemnou střelu kapitána Litvínova z prostoru pravého kruhu.
51:10
Znojmo vstřelilo branku, ze svého tradičního místa před brankou se střelou po ledě po přihrávce Růžičky z levého rohu prosadil Jiří Dopita.
50:53
Podél levého mantinelu se protáhl útočník Erat, jeho střelu těsně nad ledem Franěk likviduje pravým betonem.
49:38
Slibně se rozvíjející přečíslení domácích pokazil nepřesnou přihrávkou útočník Plášek.
47:58
Pro postavení hráče v brankovišti vykazuje rozhodčí Polák neplodnou přesilovkovou hru Litvínova z pásma.
46:28
Kapitán Reichel střelou po ledě od modré čáry jen těsně míjí branku Znojma.
45:02
Na 2+2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen útočník domácích Erat, další početní výhodu mají hosté.
44:40
Litvínovští nedokázali během dvouminutové přesilové hry ani jednou vypálit na Trvaje. Přesilovka hostí skončila.
42:25
Přesilovou hru si zahrají hosté, za držení si dvě minuty odsedí obránce Znojma Jareš.
41:20
Kotaškova tvrdá střela golfem od modré čáry se odrazila od levého betonu brankáře Fraňka.
40:01
Třetí třetina byla zájena.
40:00
Druhá třetina skončila. Ve druhé části byli více aktivní hosté, kteří v závěru třetiny po vstřelené brance ještě více přidali na aktivitě. Orli se stále nemohou prosadit, střelecká bezmocnost stále trvá.
39:26
Za držení je vyloučen hostující Benda, začíná přesilová hra domácích.
39:11
Útočník domácích Beroun se protáhl po levém křídle do pásma hostí, jeho pohotovou střelu příklepem ale Franěk chytá lapačkou.
38:31
Litvínov po vstřelené brance ožil, Benda se snažil překvapit brankáře Trvaje střelou po ledě, ten byl ale na místě.