PLZEŇ - ÚSTÍ NAD LABEM

Utkání 17. kola hokejové extraligy

PLZEŇ - ÚSTÍ NAD LABEM 5:2 (2:0, 3:1, 0:1). konec zápasu
60:00
Konec zápasu. Utkání rozhodla druhá třetina, kterou domácí vyhráli 3:1 a vytvořili si tak dostatečný náskok. Ústí v závěru obou třetin ještě snížilo, ale na zvrat v utkání to již nestačilo, Plzeň zaslouženě vítězí.
59:04
Za podražení je v závěru utkání vyloučen útočník Vampola. Začíná přesilová hra hostí.
55:28
Ústí vstřelilo branku, stav je 2:5, po přihrávce obránce Novotného zpoza branky, pálil příklepem přesně k tyči útočník Šaffer. Brankář Málek zareagovat nestihl.

Nepřehlédněte

Plzeň: Málek - Dobrovolný, Čakajík, Benák, Dresler, Jasečko, Martinec, Cartelli - Vlasák, Divíšek, Adamský - Fabuš, Kracík, Ludvík - Důras, Vampola, Laš - Dvořák, Šindel, Matějovský.
Ústí nad Labem: Volke - Novotný, Vágner, Ficenc, Zeman, Hořava, Houdek, Pojkar, Zápotočný - Janků, Pazourek, Antoš - Šaffer, Špirko, Liščák - Mrázek, Martinec, Klimt - Klobouček, Heřman, Hašek.
53:54
Domácí útočník Vlasák našel na levém kruhu připraveného Čakajíka, po jeho tvrdé střele puk končí v rukávu (teploměru) brankáře Volkeho.
53:29
Šance Ústí. Na odražený puk si do útočného pásma najel hostující Pazourek, vystřelil zpoza obránce, ale brankář Málek se překvapit nenechal.
53:12
Ústí hrálo v šesti, trest za příliš mnoho hráčů na ledě si odsedí obránce Pojkar. Přesilová hra Plzně.
52:13
Domácí se ubránili, na hřišti se již nic zajímavého neděje, utkání se dohrává. Oba týmy se přetahují o puk ve středním pásmu.
50:13
Zdržováním hry se provinil obránce domácích Dobrovolný. Přesilová hra Ústí.
50:02
Ústí se bez problémů ubránilo.
48:02
Za krosček je vyloučen obránce Ústí Novotný, početní výhodu mají domácí.
47:50
Na modrou čáru si pěkně vybruslil útočník Vampola, proti jeho tvrdé ráně golfem od levého mantinelu zasáhl brankář Volke pravým betonem.
46:39
Plzeň je kompletní.
45:53
Domácí Divíšek je na ledě, do nejvážnější šance se dostal útočník hostí Antoš, měl před sebou již jen prázdnou branku, puk mu ale v poslední chvíli vypíchl Jasečko.
44:39
Za faul kolenem odchází na trestnou lavici domácí Martinec. Tentokrát hrají dvojnásobnou početní výhodu hosté.
44:00
Utkání sleduje 5289 diváků.
43:53
Domácí Divíšek je vyloučen za napadení zezadu. Početní výhodu mají hosté.
43:48
Hosté jsou ve čtyřech.
42:45
Od modré čáry trefil levou tyčku Volkeho branky obránce Benák.
42:11
Plzeň hraje podruhé v zápase dvojnásobnou přesilovou hru 5 na 3, za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen Klobouček.