TŘINEC - VÍTKOVICE

22. kolo hokejové extraligy

TŘINEC - VÍTKOVICE 2:6 (2:1, 0:2, 0:3), konec zápasu
60:00
Konec zápasu. Vítkovice třemi brankami v závěrečné třetině definitivně zlomily odpor Třince. Hosté si tak připisují do tabulky hokejové extraligy tři body.
58:57
Utkání se dohrává, třinečtí se sice jestě pokusili několikrát ohrozit Pruskovu branku, ten byl ale pokaždé na místě.
56:02
Utkání sleduje 3526 diváků.

Třinec:
Vojtek - Sekeráš, Pácal, Seman, Malec, Kroupa, Andersons, Švarný, Výtisk - Kolusz, Štefanka, Korhoň - D. Květoň, Peterek, Martynek - Tomík, Zálešák, Skořepa - Hampl, Steber.
Vítkovice:
Prusek - Ovčačík, Trnka, Jurečka, Gulaši, Suchý, Heš, J. Mrázek - Ujčík, Šimíček, Krenželok - R. Hubáček, Burger, P. Hubáček - Tomášek, R. Hruška, Köhler - Szturc, Strapáč, Klimek
55:52
Vítkovice vstřelily další branku již na 6:2, obránce Gulaši střílel od modré čáry, puk se odrazil k připravenému Burgerovi a ten puk doklepl za Vojtka. Zdá se, že je rozhodnuto.
53:43
Vítkovice vstřelily branku, Šimíček vysunul volného Krenželoka, který křížnou střelou z prostoru mezi kruhy propálil brankáře Vojtka.
51:53
Domácí se skoro na minutu usadili v pásmu Vítkovic, těm se daří osvobodit pouze za cenu zakázaného uvolnění.
50:00
Třinečtí hráči se snaží dostat do náporu, buhužel pro ně Vítkovice pozorně brání střední pásmo a nedovolují jim usadit se ve vlastním pásmu.
45:52
Dobře se uvolnil třinecký útočník Zálešák, ale ani jeho pokus brankou nekončí.
45:35
Útočník Vítkovic Burger si počkal na útočné modré, dostal rychlou přihrávku od jednoho z beků, brankář Vojtek jeho střelu chytá do prsou.
43:19
Vítkovice zvyšují na 4:2, hosté se dostali do přečíslení 2 na 1, Ujčík nahrával Hubáčkovi, ten mu puk vrátil před branku a útočník Vítkovic již s přehledem zasunul puk do prázdné branky. Vojtek byl bez šance.
41:46
Třinečtí začali třetinu náporem, dvakrát se z prostoru před brankou pokoušel puk doklepnout za Pruska útočník Květoň, pokaždé ale neúspěšně.
40:01
Třetí třetina byla zahájena. A také úvodní vhazování poslední části vyhrál hostující Šimíček.
40:00
Druhá třetina skončila. V průběhu druhého dějství Vítkovice pomalu převzaly otěže zápasu a jsou aktivnější. O dvě branky se postarali útočníci Burger a Šimíček.
39:32
Útočník Radek Hubáček se uvolnil a dobře vystřelil z levé strany, třinecký brankář Vojtek si ale svoji pravou tyčku pohlídal.
37:48
Třinec v šanci, Útočník Peterek našel zadovkou najetého Skořepu, který sám před Pruskem přestřelil.
36:20
Domácím hra v početní výhodě dnes nejde, ani tentokrát brankář Vítkovic Prusek zasahovat nemusel, do dobré šance se dostal pouze obránce domácích Seman, branku ale netrefil.
34:20
Vítkovický Radek Hubáček si odsedí trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Přesilovou hru mají domácí.
33:11
Hosté otáčejí zápas a vedou 3:2, obránce Trnka střílel od modré čáry, brankář Vojtek puk vyrazil pouze před sebe na úplně volného Šimíčka, pro kterého již nebyl problém puk zasunout do branky.
32:52
Tvrdě od modré čáry střílel obránce Jurečka, brankář Vojtek se otáčel za sebe zda puk neprošel do branky, ten byl ale zaklíněný pod pravým betonem odkud mu jej vyndat pomáhal čárový rozhodčí.