TŘINEC - SPARTA

25. kolo hokejové 02 extraligy

TŘINEC - SPARTA 3:5 (1:2, 1:2, 1:1), konec zápasu
60:00
Konec zápasu. V polovině závěrečné části ještě domácí zdramatizovali zápas brankou na 3:4, Sparta ale udržela nervy na uzdě a nakonec zaslouženě vítězí 5:3.
59:59
Se závěrečnou sirénou vstřelila Sparta pátou branku, rozhodčí Turčan se jede podívat na video. Branka, kterou vstřelil Petr Nedvěd je uznána.
59:40
Brankář Vojtek už byl na cestě na střídačku, když v tom sparťané vyhazovali puk z pásma, ten mířil přímo do branky Třince, ale Vojtek se ještě stihl vrátit. Hra je přerušena jeden z hostujících hráčů leží na ledové ploše. Na ledě je lékař, ledaři seškrabují krev z ledu.

Třinec:
Vojtek - Sekeráš, Pácal, Seman, Malec, Kroupa, Výtisk, Švarný, Andersons, - Tomík, Štefanka, Kolusz - Martynek, Peterek, Květoň - Korhoň, Zálešák, Tomas - Steber, Skořepa, Pavelek.
Sparta:
Štefl - Vykoukal, Cunik, Černošek, Hanzlík, J. Nedvěd, Tabáček, Jerofejevs, Protivný - Netík, P. Nedvěd, Melicharek - Ton, Langhammer, Štrba - Zelenka, Vaic, Hromas - Mrňa, Havel, Podlešák.
59:00
Hraje se poslední minuta zápasu a domácí stále nemohou zatlačit Spartu do pásma a ani odvolat brankáře.
57:24
Třinec se zatím marně snaží zatlačit Spartu do vlastního pásma a vstřelit branku, hosté se úspěšně brání.
56:49
Utkání sleduje 2800 diváků.
54:20
Hru třineckého útoku oživil Skořepa, který naskočil místo Korhoně, útočník domácích již několikrát vystřelil, brankáře Sparty ale zatím nepřekonal.
50:12
Domácí zvýšili tempo a přidali na důraze v osobních soubojích, hráči Sparty zatím trpělivě napadají rozehrávku Třince ve středním pásmu.
46:53
Třinec snižuje na 3:4, Květoň našel zpoza branky najetého Malce a ten se prosadil střelou švihem.
45:22
Sparta se ubránila. Hraje se v pěti.
45:11
Konec třinecké přesilovky 5 na 3.
44:02
Útočník Štefanka mohl dvakrát skórovat, brankář Sparty Štefl ale jeho dvě střely pokaždě zlikvidoval dobrým zákrokem.
43:22
Třinec hraje dvojnásobnou přesilovou hru 5 na 3, vyloučen je Havel.
43:11
Jan Hanzlík podrazil domácího Skořepu a odchází na trestnou lavici, začíná pátá přesilová hra Třince.
42:47
Třinec se ubránil, Malec je na ledě.
41:07
Sparťané sice stále hrají v početní výhodě, ale ke střele se dostal domácí Skořepa a jeho střela příklepem končí těsně vedle levé tyčky.
40:01
Třetí třetina byla zahájena, vhazování podruhé vyhrál domácí Štefanka.
40:00
Druhá třetina skončila. Scénář z první třetiny se opakuje, Sparta znovu vstřelila dvě branky, vedla již 4:1 a domácí v závěru snížili. Sparta drží otěže zápasu pevně v rukou.
39:36
Brankář domácích Vojtek se vyznamenal, když skvěle zasáhl lapačkou proti střele snajpra Sparty Tona z prostoru brankoviště.