VÍTKOVICE - ČESKÉ BUDĚJOVICE 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) konec zápasu
Konec zápasu.
59:34
Hosté hrají bez gólmana.
59:20
Sailer se prokličkoval do útočného pásma a nahrál Kůrkovi. Ten pálil bez přípravy, ale minul branku.

Vítkovice:
Prusek - Jurečka, Gulaši, Kuboš, Trnka, Ovčačík, Heš, Mrázek - Škoda, Burger, P. Hubáček - Ujčík, Boháč, Krenželok - Tomášek, R. Hruška, Köhler - R. Hubáček, Vala, Klimek - Bartoš.
České Budějovice:
Chabera - Toman, Gřegořek, Sičák, Frolo, Mucha, Vydarený, Bolf, Novák - Hudec, V. Hübl, Brabenec - Hřebejk, Šimánek, Sailer - L. Květoň, Vak, Veselý - Kůrka, Mertl, Kotrla.
59:07
Domácí se ubránili.
57:51
Budějovice jsou v plném počtu a začíná jim přesilovka.
57:07
Síly na ledě se vyrovnávají. Na dvě minuty za sekání odchází na trestnou lavici Burger.
55:51
Přesilovku si zahrají Vítkovice. Sailer je vyloučený za hákování.
55:00
Domácí se ubránili bez problémů.
53:00
Budějovická přesilovka. Za úder do hlavy dostal dvě minuty Köhler.
52:27
Vítkovice využívají přesilovku a vedou 3:2. Hešovu střelu od modré dorazil za Cháberova záda Ujčík.
51:12
Přesilovku si tentokrát zahrají Vítkovice. Vak si odpyká nedovolené bránění.
50:05
Po střele Gřegořka od modré přerušil rozhodčí hru, protože Prusek zasahoval hlavou.
49:14
Hosté hrají přesilovku. Gulaši je vyloučený za sekání.
47:42
Hraje se v pěti na obou stranách.
47:00
Utkání sleduje 3022 diváků.
45:42
Vítkovice si zahrají ve čtyřech proti třem. Jurečka dostal dvě minuty za podražení.
45:05
Budějovice srovnávají na 2:2. Do třetiny zatáhl puk Hübl a nechal do za sebou dojíždějícímu Kůrkovi, který Pruska prostřelil.