Denní souhrny, výsledky, NHL

Chicago ve finále udolalo Tampu, Stanley Cup slaví i zraněný Rozsíval

16.6.2015  4:56, aktualizováno  7:44
Potřetí za posledních šest sezon NHL a celkově pošesté v klubové historii pozvedli nad hlavy hokejisté Chicaga slavný Stanley Cup. Rozhodla o tom úterní výhra 2:0 v šestém pokračování finálové...  celý článek

Chicago uspělo na ledě Tampy Bay a je krok od zisku Stanley Cupu

14.6.2015  4:55, aktualizováno  5:26
Také třetí výhra Chicaga v letošní finálové sérii hokejové NHL proti Tampě Bay se zrodila po výsledku 2:1. Na pouhý jediný krok od Stanley Cupu v neděli přiblížil Blackhawks gólem z 42. minuty...  celý článek

Chicago těsnou výhrou na domácím ledě srovnalo stav bojů o Stanley Cup

11.6.2015  4:47, aktualizováno  5:23
Po dvou navazujících výhrách hokejistů Tampy Bay se ve finále Stanley Cupu 2015 opět radovalo Chicago a stav série je tak nerozhodný 2:2 na zápasy. O posledním úspěchu Blackhawks v poměru 2:1...  celý článek

Tampa otočila vývoj finále Stanley Cupu, gólem k tomu přispěl i Palát

9.6.2015  4:59, aktualizováno  5:33
Hokejisté Tampy Bay dokázali podruhé za sebou porazit Chicago a ujali se vedení ve finálové sérii 2:1 na zápasy. Na posledním výsledku 3:2 pro Lightning, o kterém v 57. minutě rozhodl centr...  celý článek

Obranná hra Tampy Bay rozdělila hvězdy Chicaga Toewse s Kanem

8.6.2015  13:00
Elitní centr Chicaga Jonathan Toews a pravé křídlo Patrick Kane zatím proti Tampě Bay dohromady vyprodukovali jen jediný bod. S takto nízkou produktivitou vydrželi v jedné formaci pět třetin z...  celý článek

Tampa Bay i přes zranění brankářské jedničky srovnala s Chicagem krok

7.6.2015  3:59, aktualizováno  4:29
Hokejisté Tampy Bay zvládli domácí odvetu a srovnali stav finále Stanley Cupu. Po úvodním nezdaru 1:2 v sobotu přehráli Chicago výsledkem 4:3, když se o vítěznou branku zasloužil při přesilové...  celý článek

Chicago prodalo zkušenosti a na ledě Tampy slaví první finálovou výhru

4.6.2015  4:50, aktualizováno  5:34
Velkou hokejovou loupež předvedlo v otevíracím finále Stanley Cupu 2015 hostující Chicago, když slepenými góly z 54. a 56. minuty otočilo výsledek. Tampa Bay dlouho vedla po trefě Alexe Killorna...  celý článek

Chicago porazilo Anaheim a vyzve ve finále Stanley Cupu Tampu Bay

31.5.2015  6:56, aktualizováno  7:50
Hokejisté Chicaga ovládli rozhodující sedmý duel finále Západní konference, když na ledě Anaheimu zvítězili 5:3 a rozhodli o svém postupu do závěrečných bojů. Po triumfech v letech 2010 a 2013...  celý článek

Útočník Palát gólem pojistil postup Tampy Bay do finále Stanley Cupu

30.5.2015  6:57, aktualizováno  7:37
Poprvé od roku 2004, kdy nakonec slavili celkový triumf nad Calgary, dosáhli na postup do finále Stanley Cupu hokejisté Tampy Bay. V sedmém zápase série proti Rangers uspěli výsledkem 2:0, o...  celý článek

Chicago uniklo vyřazení a vynutilo si na Anaheimu sedmý zápas

28.5.2015  6:56, aktualizováno  7:33
Stejně jako ve Východní konferenci rozhodne o finalistovi letošního Stanley Cupu i na Západě atraktivní sedmý zápas série. Hokejisté Anaheimu již mohli v případě středečního úspěchu slavit,...  celý článek

Rangers si kanonádou v Tampě vystříleli rozhodující sedmý duel série

27.5.2015  7:02, aktualizováno  7:35
Hokejisté Tampy Bay nedokázali využít mečbol na domácím ledě a po vysoké porážce 3:7 se série vrací do New Yorku. Hrdinou Rangers byl útočník Derick Brassard, jenž si připsal pět bodů za...  celý článek

Anaheim prolomil nadvládu Chicaga v prodloužení a přiblížil se postupu

26.5.2015  6:52, aktualizováno  7:37
Už potřetí se ve finále Západní konference hokejové NHL prodlužovalo. Po dvou triumfech Chicaga se poprvé v nastaveném čase radoval Anaheim, jenž tak po domácí výhře 5:4PP vede v sérii 3:2 na...  celý článek

Palát asistoval u výhry a Tampa Bay je krok od finále Stanley Cupu

25.5.2015  7:07, aktualizováno  7:47
Důležitou výhru si v neděli připsali hokejisté Tampy Bay. Na ledě Rangers uspěli v pátém pokračování finále Východní konference i díky jedné asistenci Ondřeje Paláta výsledkem 2:0 a v sérii tak...  celý článek

Chicago uspělo v dalším prodloužení a srovnalo stav série s Anaheimem

24.5.2015  7:07, aktualizováno  7:57
Poté, co ve čtvrtek po porážce 1:2 přišli o domácí neporazitelnost v letošním play-off, hokejisté Chicaga zabrali a srovnali stav finále Západní konference na 2:2 na zápasy. Své druhé vítězství...  celý článek

Lundqvist dal zapomenout na gólové příděly a vrátil Rangers do hry

23.5.2015  7:01, aktualizováno  7:46
Po dvou porážkách, kdy pokaždé inkasoval nezvykle vysoký počet šesti branek, Henrik Lundqvist pro změnu opět potvrdil pověst jednoho z nejlepších gólmanů v hokejové NHL. V pátek 38 zákroky...  celý článek

Hokejisté Anaheimu dobyli led Chicaga a ujali se vedení v sérii

22.5.2015  6:53, aktualizováno  7:39
Po úterním hokejovém maratonu, ve kterém uspělo Chicago až gólem ze třetího prodloužení v 117. minutě, Blackhawks na domácím ledě podlehli Anaheimu v řádné hrací době 1:2. Stejným poměrem se...  celý článek

Palát dvakrát překonal Lundqvista, Tampa otočila vývoj série s Rangers

21.5.2015  6:57, aktualizováno  7:41
Podruhé za sebou hokejisté Tampy Bay v play-off potvrdili pozici nejofenzivnějšího mužstva z letošní základní části NHL, když Rangers s Henrikem Lundqvistem v brance znova nasázeli šest gólů. Na...  celý článek

Chicago v nejdelším duelu letošního play-off srovnalo s Anaheimem krok

20.5.2015  8:10, aktualizováno  9:35
Až 117. minuta druhého střetnutí mezi Anaheimem a Chicagem přinesla vítěznou branku. Hokejový maraton rozhodl útočník Blackhawks Marcus Krüger, jenž tečoval střelu obránce Brenta Seabrooka a...  celý článek

Tampa rozstřílela Rangers a srovnala sérii, Palát jednou asistoval

19.5.2015  6:58, aktualizováno  7:35
Hokejisté Tampy Bay odpověděli na otevírací těsnou prohru 1:2 jednoznačným triumfem 6:2 a srovnali tak stav finálové série Východní konference proti Rangers na 1:1 na zápasy. Hrdinou byl autor...  celý článek

Sekáč v útoku Anaheimu prožil vítězný debut v play-off NHL

18.5.2015  0:04, aktualizováno  0:34
Hokejisté Anaheimu vstoupili vítězně do finále Západní konference play-off NHL, když na domácím ledě porazili Chicago jasně 4:1. Poprvé ve vyřazovacích bojích se do sestavy Ducks dostal český...  celý článek

Palátův gól nestačil, první finále Východní konference ovládli Rangers

16.5.2015  21:38, aktualizováno  22:15
Gólem z času 57:35 rozhodli hokejisté Rangers o vítězi úvodního finále Východní konference. Nad Tampou Bay uspěli těsně 2:1, autorem vítězné akce byl útočník Dominic Moore. Za hosty vstřelil...  celý článek

Rangers v prodloužení udolali Washington a jsou ve finále konference

14.5.2015  7:00, aktualizováno  7:31
Hokejisté Rangers senzačně zvítězili nad Washingtonem potřetí v řadě a otočili tak stav série z 1:3 na zápasy na postupových 4:3. Ve finále Východní konference se vítěz letošní základní části...  celý článek

Palát dvěma body podpořil postup Tampy do finále Východní konference

13.5.2015  6:54, aktualizováno  7:30
Po dvou výhrách Montrealu hokejisté Tampy Bay napotřetí již proměnili mečbol a díky domácím triumfu 4:1 slaví postup poměrem 4:2 na zápasy. Na účasti Lightning ve finále Východní konference se v...  celý článek

Hudler se loučil s play-off dvěma body, Rangers si vynutili sedmý duel

11.5.2015  7:05, aktualizováno  8:08
Nedělní program play-off hokejové NHL rozhodl o druhém finalistovi Západní konference. S Chicagem, které si již dříve zajistilo postup hladce 4:0 nad Minnesotou, změří síly hokejisté Anaheimu...  celý článek

Montreal odvrátil druhou hrozbu a dál živí naději na obrat proti Tampě

10.5.2015  7:03, aktualizováno  8:02
Hokejisté Montrealu navázali na čtvrteční šestigólový venkovní triumf výhrou 2:1 před vlastním publikem a odvrátili tak již druhý mečbol Tampy Bay, která v sérii stále vede 3:2 na zápasy. O...  celý článek

Rangers v prodloužení dokonali obrat skóre, Anaheim nakročil k postupu

9.5.2015  7:04, aktualizováno  7:57
Hokejisté Rangers si vynutili šesté pokračování série proti Washingtonu, když v pátek zvítězili na domácím ledě 2:1 po prodloužení a snížili stav na 2:3 na zápasy. K postupu se přiblížil...  celý článek

Palát s Plekancem bodovali v přestřelce, Chicago je prvním finalistou

8.5.2015  7:04, aktualizováno  8:03
Jednoznačným triumfem 6:2 odmítli ve čtvrtek hokejisté Montrealu vyřazení z play-off. Útočník Tomáš Plekanec (0+1) byl vyhlášen třetí hvězdou večera. Za Tampu Bay, která vede v sérii 3:1 na...  celý článek

Palát přihrál na vítězný gól, Tampa a Washington jsou blízko postupu

7.5.2015  6:40, aktualizováno  7:54
Hokejový útočník Ondřej Palát se asistencí podílel na vítězné brance z času 59:58, díky které Tampa Bay uspěla nad Montrealem 2:1 a v celé sérii vede už 3:0 na zápasy. Stejným výsledkem 2:1 ve...  celý článek

Calgary otočilo skóre proti Anaheimu, Chicago je krok od postupu

6.5.2015  7:03, aktualizováno  7:45
Hokejisté Anaheimu po šesti triumfech v řadě přišli o neporazitelnost v letošním play-off, když ztratili nadějně rozehraný zápas na ledě Calgary. Domácí Flames srovnali na 3:3 gólem z času 59:40...  celý článek

Hokejový Washington udolal Rangers fotbalovým výsledkem a v sérii vede

5.5.2015  6:58, aktualizováno  7:31
Jediný gól stačil v pondělí hokejistům Washingtonu k výhře nad Rangers. Hubený výsledek 1:0 a s ním spojené vedení v sérii 2:1 na zápasy trefil v 28. minutě útočník Jay Beagle. První hvězdou...  celý článek

Tampa deklasovala Montreal, za postupem směřuje i Chicago s Anaheimem

4.5.2015  6:59, aktualizováno  8:15
Hned tři ze čtyř sérií 2. kola play-off hokejové NHL nabírají jednoznačný průběh. Vedení 2:0 na zápasy slaví po dvou venkovních triumfech Tampa Bay, naposledy slavný Montreal přehrála jasně 6:2,...  celý článek

Rangers v domácí odvetě srovnali s Washingtonem krok

2.5.2015  21:11, aktualizováno  21:52
Hokejisté Rangers po neúspěšném vstupu do série proti Washingtonu, kdy padli gólem z poslední minuty, napodruhé využili výhody domácího ledu a po výhře 3:2 srovnali stav na 1:1 na zápasy....  celý článek

Šustr asistoval u venkovní výhry Tampy, Chicago uspělo nad Minnesotou

2.5.2015  7:02, aktualizováno  8:11
Úvodní duel série 2. kola play-off hokejové NHL mezi Montrealem a Tampou Bay se protáhl až do druhého prodloužení. O vítězství hostujících Lightning 2:1 rozhodl v celkové 83. minutě útočník...  celý článek

Anaheim deklasoval Calgary, Washington uspěl gólem z poslední minuty

1.5.2015  7:00, aktualizováno  8:35
Druhé kolo play-off hokejové NHL odstartovalo dvěma duely. Suverénní Anaheim po postupu 4:0 na zápasy proti Winnipegu deklasoval i dalšího kanadského soupeře Calgary jasně 6:1. Utkání v dresu...  celý článek

Detroit podlehl Tampě a v play-off končí, zraněný Židlický nenastoupil

30.4.2015  6:55, aktualizováno  7:26
První kolo play-off NHL nabídlo dva sedmé zápasy. V obou případech postup v sérii slavil celek s domácí výhodou, když se po Washingtonu radovali i hokejisté Tampy Bay. Rozhodující krok proti...  celý článek

Tampa si v Detroitu vynutila sedmý zápas, Washington udolal Islanders

28.4.2015  6:57, aktualizováno  7:58
Hokejisté Detroitu nedokázali proměnit výhodu domácího ledu v postupovou výhru, když po výsledku 2:5 podlehli Tampě Bay. Gólman Petr Mrázek kryl 23 střel a čtyřikrát inkasoval, za Lightning si...  celý článek

© Copyright 1999–2015 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.