Denní souhrny, výsledky, NHL

Výkony v play-off si Gáborík vystřílel nový sedmiletý kontrakt s LA

25.6.2014  20:39, aktualizováno  21:29
Slovenský hokejový útočník Marián Gáborík si za vydařené výkony v nedávno skončeném play-off NHL, během kterého pomohl Kings k zisku Stanley Cupu čtrnácti nastřílenými góly, vysloužil nový...  celý článek

Hokejisté Los Angeles vyhráli Stanley Cup, zase rozhodli v prodloužení

14.6.2014  7:05, aktualizováno  9:39
Stanley Cup poznal po pátém finále play-off NHL svého staronového majitele, po dvou letech zase hokejisté Los Angeles Kings laskají obrovitou stříbrnou trofej. Sérii proti New York Rangers...  celý článek

Rangers první finálovou výhrou odmítli oslavy soupeře v domácí aréně

12.6.2014  5:08, aktualizováno  5:47
Po třech triumfech hokejistů Los Angeles v řadě se poprvé v letošním finále Stanley Cupu radovali z vítězství Rangers. Výsledkem 2:1 tak odmítli oslavy soupeře v newyorské Madison Square Garden....  celý článek

Los Angeles oslavilo třetí finálovou výhru a je krok od Stanley Cupu

10.6.2014  4:57, aktualizováno  5:35
Hokejisté Los Angeles dobyli led Rangers ve slavné aréně Madison Square Garden výsledkem 3:0 a stejným poměrem vévodí i finálové sérii. Od zopakování triumfu z ročníku 2012 je tak dělí pouze...  celý článek

Brown přiblížil LA k zisku Stanley Cupu gólem z druhého prodloužení

8.6.2014  7:28, aktualizováno  8:31
Hokejisté Los Angeles podruhé zvítězili ve finále Stanley Cupu nad Rangers. Stejně jako v zahajovacím duelu slavili po prodloužení, když tentokrát vstřelil rozhodující gól až v 91. minutě...  celý článek

Los Angeles vymazalo dvougólovou ztrátu a slaví první finálovou výhru

5.6.2014  5:18, aktualizováno  6:07
Hokejisté Rangers vedli v úvodním finálovém zápase Stanley Cupu po proměněných brejcích z úvodní třetiny už dvougólovým rozdílem. Domácí Los Angeles však postupně dokázalo stav srovnat a v...  celý článek

Los Angeles uspělo v Chicagu a postoupilo do finále Stanley Cupu

2.6.2014  7:08, aktualizováno  7:41
Hokejisté Los Angeles po dvou nevyužitých mečbolech udolali Chicago v rozhodujícím sedmém duelu 5:4 po prodloužení a postoupili tak do finále Stanley Cupu. Jejich soupeřem budou Rangers, kteří...  celý článek

Chicago si vynutilo sedmý zápas, dvěma góly se blýskl útočník Kane

31.5.2014  7:08, aktualizováno  7:45
Hokejisté Chicaga zvítězili na ledě Los Angeles těsně 4:3 a odrazili tak druhý mečbol svého soupeře. Blackhawks výrazně oživili naději na obhajobu Stanley Cupu, když srovnali sérii z 1:3 na 3:3....  celý článek

Brankář Lundqvist vychytal Rangers postup do finále Stanley Cupu

30.5.2014  7:06, aktualizováno  7:38
Poté, co v předešlém zápase proti Montrealu po čtyřech inkasovaných gólech předčasně zamířil na střídačku, Henrik Lundqvist v šestém díle finále Východní konference opět prokázal, proč je...  celý článek

Gól Handzuše ze druhého prodloužení udržel Chicago ve hře o postup

29.5.2014  7:04, aktualizováno  7:42
Hokejisté Chicaga si udrželi naději, že obhájí loňský zisk Stanley Cupu. Ve středu čelili v pátém pokračování finále Západní konference prvnímu mečbolu Los Angeles a za stavu 4:4 se utkání...  celý článek

Montreal sedmi góly rázně odmítl vyřazení, jednou se trefil i Plekanec

28.5.2014  7:01, aktualizováno  7:42
Hokejisté Rangers nevyužili první mečbol k zajištění postupu do finále Stanley Cupu. Na ledě Montrealu padli 4:7 a stav série je tak nyní z pohledu kanadského celku 2:3 na zápasy. Jedním gólem...  celý článek

Los Angeles potřetí zdolalo Chicago, v NHL se rýsuje finále bez Čechů

27.5.2014  7:11, aktualizováno  7:46
V play-off hokejové NHL již válčí pouze dva Češi. Jak montrealský centr Tomáš Plekanec, tak chicágský obránce Michal Rozsíval jsou ale po pondělním zápase blízko vyřazení. Rangers totiž vedou...  celý článek

St. Louis gólem v prodloužení přiblížil Rangers k finále Stanley Cupu

26.5.2014  6:59, aktualizováno  7:31
Hokejový útočník Martin St. Louis rozhodl gólem z prodloužení čtvrté pokračování finále Východní konference play-off NHL. Rangers tak díky němu porazili Montreal 3:2 a vedou v sérii již 3:1 na...  celý článek

Los Angeles bylo o gól lepší a ujalo se vedení v sérii nad Chicagem

25.5.2014  7:03, aktualizováno  7:36
Hokejisté Los Angeles navázali na středeční triumf 6:2 z ledu Chicaga těsnou domácí výhrou 4:3 a průběžně vedou ve finále Západní konference play-off 2:1 na zápasy. Hlavní hvězdou byl autor...  celý článek

Montreal je zpátky ve hře, Plekanec asistoval u vítězného gólu

23.5.2014  6:40, aktualizováno  7:19
Po dvou domácích porážkách 2:7 a 1:3 zavítali hokejisté Montrealu na led slavné Madison Square Garden. S podporou vyprodaného publika ovšem Rangers nakročení za postupem nezvládli. O vítězi...  celý článek

Los Angeles nasázelo Chicagu šest gólů a srovnalo stav série

22.5.2014  6:37, aktualizováno  7:13
Hokejisté Los Angeles dokázali jako první celek v letošním play-off dobýt led obhájců Stanley Cupu. Domácí Chicago vedlo už 2:0 a směřovalo za dalším triumfem, Kings ovšem sérií šesti gólů...  celý článek

Rangers dobyli led Montrealu i napodruhé, Lundqvist pochytal 40 střel

20.5.2014  6:47, aktualizováno  7:27
Hokejisté Rangers navázali na úvodní drtivou výhru 7:2 a podruhé uspěli na ledě Montrealu. Výsledek 3:1 po gólech Ryana McDonagha, Ricka Nashe a Martina St. Louise zajistil newyorskému celku...  celý článek

Chicago je po úvodní výhře nad LA o další krůček blíže obhajobě

18.5.2014  23:55, aktualizováno  19.5 0:18
Stejně jako v loňském roce vstoupili hokejisté Chicaga do finále Západní konference play-off NHL domácí výhrou nad Los Angeles. Loni se při jízdě za Stanley Cupem radovali z výsledku 2:1, letos...  celý článek

Hokejisté Rangers začali skvěle, roznesli domácí Montreal sedmi góly

17.5.2014  21:51, aktualizováno  22:26
Překvapivě jednoznačným triumfem 7:2 ve prospěch hostujících Rangers skončil první duel finále Východní konference play-off hokejové NHL. Domácí Montreal přitom v předešlých devíti soubojích z...  celý článek

V Anaheimu kralovali Králové. Finále Západní konference si zahraje LA

17.5.2014  6:57, aktualizováno  7:54
Místo očekávaného dramatu to byla poměrně jednoznačná podívaná. Hokejisté Los Angeles Kings vyhráli v rozhodujícím sedmém duelu 2. kola play-off NHL na ledě Anaheimu 6:2 a ve finále Západní...  celý článek

Montreal uspěl v Bostonu a postupuje, LA si vynutilo sedmý zápas

15.5.2014  7:00, aktualizováno  8:09
Den poté, co z play-off vypadl Pittsburgh se Sidney Crosbym a Jevgenijem Malkinem, jsou ze hry o Stanley Cup také favorizovaní hokejisté Bostonu. Vítěz letošní základní části v sedmém duelu na...  celý článek

Rangers senzačně vyřadili Pittsburgh, Chicago se přiblížilo obhajobě

14.5.2014  7:05, aktualizováno  7:52
Hokejisté Rangers poprvé v 88leté klubové historii otočili sérii play-off ze stavu 1:3 na 4:3 na zápasy a postoupili do finále Východní konference NHL. Velký obrat proti favorizovanému...  celý článek

Montreal porazil Boston a vynutil si sedmý zápas, Anaheim otočil sérii

13.5.2014  6:58, aktualizováno  7:42
Hokejisté Montrealu oživili naději jediného kanadského klubu v letošním play-off NHL na zisk Stanley Cupu, když porazili silný Boston jasně 4:0 a srovnáním série na 3:3 na zápasy si vynutili...  celý článek

Rangers si vynutili sedmý zápas, Chicago opět uspělo na domácím ledě

12.5.2014  5:54, aktualizováno  12:16
Hokejisté Pittsburghu neproměnili ani druhý mečbol k postupu do finále Východní konference play-off NHL, když v neděli podlehli domácím Rangers 1:3. O vítězi série tak za stavu 3:3 rozhodne až...  celý článek

Plekancovy fauly stály Montreal zápas, Boston má k postupu blíž

11.5.2014  8:24, aktualizováno  9:32
Hokejisté Bostonu porazili v druhém kole play-off NHL Montreal 4:2 a ujali se vedení v sérii 3:2. Bruins zápas rozhodli na začátku druhé třetiny dvěma góly v přesilových hrách v rozmezí 32...  celý článek

Rangers rázně odmítli vyřazení, Minnesota srovnala sérii s Chicagem

10.5.2014  6:12, aktualizováno  6:56
Hokejisté Rangers odvrátili první mečbol Pittsburghu, když na ledě soupeře triumfovali jasným výsledkem 5:1 a snížili tak stav série na 2:3 na zápasy. Protahuje se rovněž konfrontace Minnesoty s...  celý článek

Boston srovnal stav série s Montrealem, Anaheim ukončil jízdu LA

9.5.2014  7:02, aktualizováno  7:45
Hokejisté Montrealu byli ve čtvrtek blízko přiblížení postupu do finále Východní konference. Nakonec se ale v Kanadě radoval vítěz letošní základní části NHL. Boston po výhře 1:0 z prodloužení...  celý článek

Pittsburgh dělí od finále Východní konference již pouze jediná výhra

8.5.2014  6:58, aktualizováno  7:25
Hokejisté Pittsburghu dokázali potřetí v řadě porazit Rangers a vedou v sérii 3:1 na zápasy. Naposledy uspěli na ledě soupeře výsledkem 4:2, na kterém se dvěma body podíleli hvězdní útočníci...  celý článek

Plekanec gólem nasměroval Montreal za výhrou, první úspěch slaví Wild

7.5.2014  6:42, aktualizováno  7:28
Hokejisté Montrealu v úterý porazili na domácím ledě Boston 4:2 a ujali se tak vedení v sérii 2:1 na zápasy. Otevírací brankou se na tom v 11. minutě podílel český útočník Tomáš Plekanec. V...  celý článek

Crosby ukončil čekání na gól, LA v play-off vyhrálo už pošesté v řadě

6.5.2014  7:04, aktualizováno  7:55
Nejproduktivnější hokejista základní části NHL, kanadský útočník Sidney Crosby, se v play-off dlouho nemohl střelecky prosadit. Své první trefy se dočkal až v letošním devátém startu v bojích o...  celý článek

Chicago slavilo druhou výhru, Pittsburgh našel recept na Lundqvista

4.5.2014  23:43, aktualizováno  5.5 7:45
Hokejisté Chicaga jsou opět o krok blíže obhajobě Stanley Cupu. Ve druhém kole play-off NHL vedou po dvou domácích startech nad Minnesotou už 2:0 na zápasy. Naposledy uspěli výsledkem 4:1, na...  celý článek

Boston srovnal s Montrealem krok, Krejčí a Plekanec měli po asistenci

3.5.2014  21:36, aktualizováno  4.5 7:51
Po vítězství 4:3 z prodloužení zahajovacího duelu byli hokejisté Montrealu blízko dalšímu úspěchu nad favorizovaným Bostonem. Na ledě soupeře vedli na startu třetí třetiny už 3:1, Bruins však...  celý článek

Chicago potvrdilo roli favorita, Pittsburgh naopak padl v prodloužení

3.5.2014  7:06, aktualizováno  8:06
Po zahajovacím souboji rivalů Bostonu s Montrealem se v pátek rozjely další série druhého kola play-off NHL. Obhájci Stanley Cupu z Chicaga naplnili roli favorita triumfem 5:2 nad Minnesotou a...  celý článek

Montreal i díky Plekancově asistenci vyhrál první bitvu v Bostonu

2.5.2014  7:11
Až ve druhém prodloužení, konkrétně v 85. minutě zápasu, se rozhodlo o vítězi prvního souboje 2. kola play-off NHL mezi Bostonem a Montrealem. I díky jedné asistenci Tomáše Plekance se z ní...  celý článek

Voráček, Hertl a Hejda v play-off končí, Kings se zapsali do historie

1.5.2014  7:03, aktualizováno  8:17
Rozhodující sedmé zápasy zbývajících tří sérií prvního kola play-off NHL skončily vyřazením všech českých hokejistů. Philadelphia s Jakubem Voráčkem podlehla 1:2 Rangers, Minnesota udolala v...  celý článek

Voráček asistoval u výhry, Philadelphia si tak vynutila sedmý zápas

30.4.2014  7:04, aktualizováno  7:32
Hokejisté Philadelphie v úterý navázali na konkurenty z Minnesoty a Los Angeles, když si díky výhře nad Rangers 5:2 vynutili rozhodující sedmý zápas série. Jednou asistencí se na tom v dresu...  celý článek

© Copyright 1999–2014 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.