Diskuze

Tenkrátův hattrick dorazil Chicago

Hodně razantním způsobem protrhl střeleckou smůlu v této sezoně NHL útočník Petr Tenkrát z Nashvillu. Do branky Chicaga se trefil třikrát a jeho tým vyhrál 5:2. Čistým hattrickem během patnácti minut vzal definitivně hostujícímu týmu naději na body. Čeští hráči hýbali výsledkem zápasu mezi Washingtonem a Atlantou. Dva góly za Washington dal Jaromír Jágr, a za soupeře mírnil porážku dvěma trefami Patrik Štefan.

Re: Reichel
Chtel prestoupit za Rucinskym a pak si vsiml, ze je uz davno v Dallasu. Tak to alespon dohral do konce a jeste dal gola! :-D
0 0
možnosti

Andrew

16. 12. 2001 12:59
Klasika
No to nevíte, Reichel přece v polovině zápasu přestoupil do Montrealu :-))
0 0
možnosti

cipous

16. 12. 2001 10:46
Kontrola
Je videt , ze se na kometare moc nedivate, jinak byste jiz davno odstranili tu chybku s Montrealem a Reichlem...
0 0
možnosti

ascolti

16. 12. 2001 10:45
Reichel v Montrealu
Robert Reichel z Montrealu zmrazil dvě minuty před koncem zápasu poslední naděje hokejistů Toronta, kteří už stačili jen snížit na konečných 4:6. - co to je za blbost?