Diskuze

Sýkorova forma stoupá, dnes získal dva body

Forma útočníka Anaheim Mighty Ducks Petra Sýkory v posledních týdnech stoupá. Sýkora dnes v noci vstřelil branku, na další nahrál a pomohl tak uhrát bod za remízu 2:2 v zápase s New York Islanders. Sýkora měl i možnost zápas zvrátit, ale tři minuty před koncem v sólovém nájezdu trefil jen tyč. Sýkora bodoval v posledních pěti zápasech a od Nového roku vstřelil jedenáct ze svých celkem třiadvaceti gólů v této sezoně.

18. 2. 2003 9:25
I dnes v zápase proti New York Islanders otevíral ve 30. minutě skóre přesnou ranou za záda rankáře Gartha Snowa v početní výhodě. Góly: 1. Aucoin Adrian [7 21 28] (NYI) v čase 05:42 tak nevim teda kdo oteviral skore hihih
0 0
možnosti

mick

18. 2. 2003 10:47
Re: iDnes
přesně tak, píší tady samé nesmysly, protože Sýkora dal gól v čase 38,43 (39. min.) a navíc to nebylo v početní výhodě.... Doporučuji iDnes čerpat z oficiálních zdrojů a vyvarovat se blábolů......