Diskuze

Souboj osobností: Lubina vyhasl, Uram zářil

Pět vteřin před koncem zápasu znojemský hokejista Marek Uram zkontroloval soupeřovu rozehrávku a jako první z oslavujících domácích bojovníků zvedl ruce na znamení vítězství. Slavil poprávu, včera byl hvězdou čtvrtfinálové utkání číslo tři v sérii Znojma a Pardubic. V souboji osobností, vyhlášeném redakcí MF DNES, zároveň pohledností i užitečností své hry nakonec předčil Ladislava Lubinu, lídra Pardubic. „Zahráli jsme dobře,“ prohodil jenom na cestě do kabiny a pelášil se připojit k vítěznému pokřiku. Zpravodajství ze zápasu Znojmo - Pardubice x Kompletní přehled 3. čtvrtfinále

Huruvu

10. 3. 2003 16:02
Od toho je play off
Asi by bylo dost nezáživný, kdyby favorit pokaždý vyhrál 4:0. A podobně tak i o klíčových hráčích. Rozhodně věřím, že Lubina ještě dá vědět a krom toho Pardubice nejsou jenom Lubina a dneska nějakej gól daj.
A tamten blbeček sparťanskej, co psal o zobání, mě jen utvrzuje v tom, jaký zakomplexovaný chudáci si zvedaj sebevědomí anonymama. Je mi tě líto.
0 0
možnosti

Piettro

10. 3. 2003 14:54
Skokan
Hmmm...tak Uram rikate??? Vyhlasuju ho jako viteze celoligove souteze skokan roku!!! Hop...dve minuty sem...hop...dve minuty tam...to si zase zaskakam...a panove rozhodci pravice letaji k nebi jak na povel!
0 0
možnosti

Strizlik

10. 3. 2003 14:23
Nejlepší věta
Od své hvězdné chvíle se Uram ve hře ještě lepšil, až byl na ledě nejlepší  To jsou mi větné konstrukce

10. 3. 2003 9:15
Re: Dědeček Lubina asi před zápasem nedostal svůj příděl zobání, že by po Vyhlídalovi