Diskuze

Sýkorovy góly zachránily Anaheimu bod

Diváci v Anaheimu někdy v 55. minutě začali tušit, že tento zápas proti Calgary jejich hokejový tým nevyhraje. Flames vedli 0:2, navíc v 51. minutě neproměnil kapitán Paul Kariya trestné střílení. Pak se ale do hry vložil Petr Sýkora a dvěma góly v posledních čtyřech minutách hry vyrovnal na 2:2. Druhý gól byl zvláště lahůdkou. Při závěrečné powerplay se Sýkora dostal za branku, odkud sám místo nahrávky zakončil rychlým zasunutím puku k tyči. Anaheim se díky remíze posunul v tabulce Západní konference NHL na šesté místo.

Pepin

17. 3. 2003 11:33
Penguins
Myslím, že Pittsburgh hrál dobře naposledy pod trenérem Hlinkou, tak ho vyhodili, aby mohli hrát tuhle bídu...
0 0
možnosti

Rosák

17. 3. 2003 10:11
Berezin - narozen 1960 ? To snad ne!
Na to že je Berezin podle vás 42 letý dědek to válí sakra dobře. Měsíc aj den je dobře, ale ty letopočty vám nejdou. Uberte mu 11 let a domluvíme se.
0 0
možnosti

Jarousek

17. 3. 2003 9:45
iDnes
Anaheim - Calgary 2:2...Takze s tim vitezstvim ANA to asi nebude tak zhave? Uroven iDnes je opravdu, ale opravdu znepokojujici...Vetsina clanku vznika tak, ze v originalu se opravuji chyby, na ktere upozorni ctenari. Doufam, ze na tento trend nepristoupi napr. lekari, piloti apod. Asi by nebylo optimalni aby pacient po operaci rikal doktorovi, kde co udelal spatne a ten to podle nej potom opravoval...
0 0
možnosti

Stanley

17. 3. 2003 9:50
Re: iDnes
Ještě že alespoň čtenáři jsou pozorní, když novináři si po sobě ani nepřečtou co napsali.

experti
Aneheim se díky výhře posunul na šesté místo v Západní konferenci, o bod před sedmou Minnesotu