Diskuze

Střelecký půst ukončil v prodloužení Eliáš

Útočník Patrik Eliáš z New Jersey se již nemohl dívat na střeleckou nemohoucnost svých spoluhráčů i protivníků z New Yorku Islanders a jediným gólem celého utkání rozhodl ve třetí minutě prodloužení o výhře 1:0. Vítěznou branku zaznamenal také útočník Montrealu Jan Bulis, jenž ještě na další gól přihrál.

Brankář Phil
Tak Phil Esposito vychytal za sezónu 15 nul? Zatímco Toni Esposito nastřílel 15 gólů :)).
Máte to vychytaný, pane redaktór...
0 0
možnosti

honza_

11. 12. 2003 10:21
Re:
přesně tak (jak by řekl venca tytlbach). A Martin Hašek zase vyhrál šestkrát Vezinu, čímž útočníka Phila Esposita překonal hned o tři trofeje. Na fotbalistu je každopádně skvělej výsledek, ne? Jo a nedivim se, že to Dominikovi Haškovi v tý Austrii Vídeň moc nekopalo, asi tam běhal s betonama na nohou. Inu Idnes je Idnes a takovýhle pravidelný hrubý faktický chyby nám nezbývá, než omlouvat.