Diskuze

Hokejisté zlomili prokletí a zdolali FIny

Čeští hokejisté zlomili střelecké prokletí a na Baltika Cupu se dočkali prvního vítězství. Poprvé v sezoně dali víc než dva góly a díky třem trefám v rozmezí čtyř minut poslední třetiny přehráli suveréna Euro Hockey Tour výběr Finska 5:1. Po výhře se posunuli na první místo Baltika Cupu a v neděli se o celkové prvenství utkají s domácím Ruskem.

opily_poslanec

21. 12. 2003 13:13
Sláva
Ať žije trenér Sláva Lener!!!Byl to pěkný zápas.
0 0
možnosti

Pocasi

21. 12. 2003 9:46
tak za hodku na rusko
doufam ,ez nedostanem klepec.. :) a jestli prohrajem (coz nebude nic neobvykleho) taxem zvedav, zda se tu zas objevi ti, kteri placaji po jednom vyhranem zapase, jak nam zas ten mansaft "pekne slape". vite, ono to tak casto bejva, ze ten nejslabsi tym obvykle nahodou porazi nejsilnejsiho a pak zas jen zivori.. "netesim" se na MS sveta v praze, bude to asi peknej propadak.
0 0
možnosti

bazalbub

21. 12. 2003 8:55
jedna výhra
Je jasné, že nikdo z těch co včera hráli na MS nebudou. Trenér nemá zájem na EHT a nestaví tým, jako ti před ním. On se může jenom modlit, ať se na to chlapi z NHL nevyserou a přijedou zdraví. Možná by bylo pro příště obsazovat místo trenéra někým kdo už něco odtrénoval. Hlinkovi růst trval dobrých 10 let, než se stal opravdu špička.
0 0
možnosti

MKlasek

20. 12. 2003 22:43
Blbost
Vy si fakt myslíte, že bude každej trenér nadšenej když mu třetina mančaftu odjede na turnaj a ostatní týmy budou v klidu trénovat, pilovat, relaxovat a Slavii a Pardubicím zbyde jenom torzo?? To by fakt Růža a Kusej museli být blázni.

Nelogika
Další jasný důkaz, že i hokej nemá logiku. Tým který v x zápasech předtím nedal víc jak dvě branky, nasází 5 fíků dosavadnímu suverénovi.
0 0
možnosti

cancer76

20. 12. 2003 21:23
Gratulace
I když nepopírám, že jsem k současnému trenérskému vedení reprezentace dosti skeptický, našim  budu samozřejmě fandit vždy.Dnešní výkon mě velmi mile překvapil .Proto  velká gratulace .Hlavně se mi hodně líbil výkon "mladých pušek" z Pardubic, zvláště v poslední třetině,  a dosti mě, coby fandovi Kladna,dal vzpomenou na  naší bývalou "Blue Line".Přesto si neodpustím poznámku,že Z.Orct by si alespoň pozvání zasloužil...
0 0
možnosti

bzbzx

20. 12. 2003 20:35
Chi
No tak k tem pardubakum...nechapu co tam dela Mikeska-jeho lajna dneska totalne divisek nehral moc dobre...Adam a Caslava predvedli co se dalo cekat no a KKP zase nejlepsi utok-proste jako vzdy... jinak hodnoceni slavistu-jaros dlouhy-kluci velmi dobri na braneni ale utok jim moc neklape-vcelku neproduktivni...ale v oslabeni velmi dobri...Jo a to ze Lener vyhral jeden zapas nic neznamena porad tam byla mikeskova lajna ktera nepredvedla vubec nic... a navic kdo z tohohle tymu pojede na MS? -mozna tak hlinka a divisek maximalne mikes z protekce-jako golman stejne pojede malek a zbytek bude z nejnizsi hnupovske ligy(NHL)-takze ket se na to pozeram z druhe strany tyhle zapasy sou uplne na h___no!
0 0
možnosti

bob-prvni

20. 12. 2003 20:18
Výborně !
Když zlomit smůlu, tak proti Finům ... paráda, to beru! Díky.
0 0
možnosti

MartinL I_1

20. 12. 2003 19:48
Brankář
Následující postup nasazování brankářů podle inteligenta Růžičky :  Na Švédský hry pojede jako druhej brankář trojka Slávyje a na domácím mistrovství bude jednička čtvrtý brankář téhož týmu.