Diskuze

Marek: Asi jsme urazili hokejovou štěstěnu

Zatímco slávisté oslavovali před kotlem nejvěrnějších fanoušků postup do finále, poražení hokejisté Sparty smutně postávali v hloučku na modré čáry a zpytovali svědomí. Ztratili sérii, v níž vedli 3:1 na zápasy. „Chyběl nám malinký kousek. Asi jsme nevyužitím šancí v závěru pátého zápasu urazili hokejovou štěstěnu,“ řekl centr Jan Marek.

ples

29. 3. 2004 20:09
Ač Sparťan...
...nesouhlasím. Sparta byla po většinu serie horším mužstvem a to, že vedli 3:1 na zápasy bylo zásluhou hlavně paní Štěstěny.  Mě tam nechybělo štěstí, mě tam chybělo srdíčko, bojovnost, skákání do střel, dohrávání soubojů, neuhýbání před nimi. Nebyl tam ikdo, kdy by byl schopný mančaft strhnout. Je sice odbivuhodné, jak se síly zmobilizovaly, když nám teklo do bot při závěrech utkání. Ale to bylo strašně málo. Těch pár minut opravdového hokeje na lepší Slavii nestačilo. A fakt nevím, komu mám ve finále fandit. Věčnému rivalovi Slavii nebo ufňukaným a simulujícím slečinkám ze Zlína? Zřejmě mi to bude jedno a těším se na super hokej.
0 0
možnosti

Logica

29. 3. 2004 19:33
Štěstí
Sparta si to prohrala sama. Na druhé straně měla smůlu. Vždyť při vedení 3:1 na zápasy a za stavu 3:3 nedalio v poslední minutě 2 na 1 a tři vteřiny před koncem netrefil Chabada prázdnou branku a dal tyčku. V šestém zápase Sparta hrála 51 minut lépe, vedla a po vymyšleném vyloučení (proto to rozhodčí v neděli vraceli Kadlecovým trestem) dostala gól. První, šestý a sedmý zápas mavíc rozhodoval vlastní gól (na 2:1 v 47.min v prvním, na 3:2 v 53.minutě v šestém a na 1:0 opravdu kuriózní v úvodní třetině).
   Sparta nehrála hpřeč než soupeř. Ani o tom srdci to nebylo. Kromě smůly měly sparťané větší nervy. V tom bych viděl největší rozdíl.Na druhé straně musím říci, že když nedokáží během sedmi zápasů porazit soupeře v normální hrací době, tak to také o něčem svědčí.
    Management Sparty by se měl nad sebou zamyslet. A především využít toho, že Sazka chce, aby tam Sparta hrála (stojí o Spartu více než o Slavii díky větší atraktivitě Sparty a většímu počtu fanoušků).
0 0
možnosti

arnold__

29. 3. 2004 17:48
Sport
Asi Marek zapomel na to kdy stestena prala jim. kdy zase jejich souper horekoval nad svou smulou Takovy je sport .
0 0
možnosti

Budd

29. 3. 2004 17:45
jaká štěstěna?
Ve všech sedmi zápasech byla Slávie lepší. Sparta 3x prohrála a 4x remizovala!! To Slavia může nadávat na smůlu, protože mohlo být klidně po 4 zápasech hotovo, a nikdo by se nedivil.   SLAVIE PRAHA - MISTR LIGY  Vsak uvidite koncem tydne v Sazka areně...
0 0
možnosti

Kerimek

29. 3. 2004 17:19
No to snad ne?
To snad pan Marek ani nemyslí vážně. Hokejová štěstěna byla naopak ke Spartě velmi štědrá. Za předváděnou hru v celém play-off si snad Sparta ani nezasloužila postup ze 1/4-finála a 3 vítězství nad Slavií. Nevím, jestli za to může více štěstěna nebo brankář Bříza, že se Sparta dostala tak daleko. Tolik štěstí, co měla Sparta, neměl žádný jiný tým v play-off. Ani Plzeň!!!