Diskuze

Jágr v závěru trefil Rangers bod

Po čtyřech utkáních bez vstřelené branky se Jaromír Jágr v NHL opět zapsal mezi střelce. Kapitán Rangers v 59. minutě duelu na ledě Philadelphie vyrovnával stav na 3:3. V následných samostatných nájezdech již ale slavili úspěch domácí Flyers. Kromě Jágra se v řádné hrací době prosadil i bek Marek Malík.

NYR x PHI

Zápas jsem zapnul asi deset minut před koncem za stavu 1:0 (prohrávali Rangers) a potom se strhla ofenzivní smršť, kdy padlo během asi 7minut pět golu, famozní konec... Zejména Jágr a Prospal byli opravdu vidět. Nebýt opravdu mizerného náhradního brankáře Rangers, mohli NYR i vyhrát....

0 0
možnosti
DI

davidi

22. 3. 2008 11:21
Re: NYR x PHI

tak to mám smůlu - já viděl první dvě třetiny a pak jsem šel spát, ale podle tohoto jsem koukal na uplně jinej zápas. Jágrovi to moc nešlo - kazil hodně přihrávek a vůbec se jen tak bloumal po hřišti, Prospal ten jo, ten jel celej zápas fajn a co se týká toho náhradního brankáře od NYR, tak prej když chytal, tak NYR vždy porazil PHI. Jinak si myslím, že jak odešel Gomez a dali Straku k Jágrovi, tak to hnedle začalo být živější.

Re: ....

Jede, ale otázka je, zda to bude mít pro tým nějakej přínos. Aby nedopadli jak Florida s Burem. Všechno se hrálo na něho, góly sice dávál furt, ale do PO se podívali jednou za sto let...