Jágr skolil Novosibirsk dvěma góly a nahrávkou v první třetině

Jaromír Jágr se před olympiádou dostává do výtečné formy. V utkání dvou sibiřských týmů dal za deset minut dva góly a ještě v první třetině připravil třetí. Omsk tak porazil v Kontinentální hokejové lize Novosibirsk 4:2. Hosté zahrozili jen dvěma góly v jednom oslabení, oba vypracoval Čermák.

Buster

OPRAVTE TEXT v článku!

Nyní nezazářil proti Magnitogorsku, ale Novosibirsku!

0/0
13.1.2010 19:06

assur-ubalit

videl sem

na zapas sem koukal a musim rict klobouk dolu...a ta prihravka byla exkluzivni, navic pred tim "udelal" obrance na modry jak malyho kluka... superR^