Z debaklu byl thriller. Liberec stáhl čtyřgólové manko

Vypadalo to na debakl, nakonec z toho byl thriller. Hokejisté Liberce prohrávali ve 41. kole extraligy ve Vítkovicích už 1:5. Díky báječnému obratu ve třetí části, kterou vyhráli 4:0, však nakonec vyrovnali na 5:5. Padli až v prodloužení.

natan1

"V úterý hrají hokejisté Liberce opět doma." - takže oni byli v ČEZ Aréně doma? Sice to tak podle poslední třetiny vypadat mohlo, ale podle zápisu o utkání určitě ne.

"Měli jsme velké problémy s přesilovkami hostů. Dvě třetiny jsme odehráli mizerně, takže bod je nakonec dobrý," uznal liberecký obránce Miko Malkamäki - tak, že by se spetl i Malkamäki? Buď má problémy s češtinou, nebo ten bude problém v překladu...

...nebo jsem blbý já a Liberec hrál asi fakt doma ;-D

0/0
18.1.2010 11:41

darkhalf

...

Není to poprvé, ani podruhé, ani potřetí, kdy Vítkovice projeli (nebo aspoň skoro projeli) vyhraný zápas. To, že vedou o dva tři a teď i čtyři góly a nakonec nemají výhru za tři body, je u nich bohužel až neuvěřitelně časté. A není to jen letos, vidím to už tak třetím rokem...někdo by se na to měl zaměřit. Buď nestíhají fyzicky (ale to si nemyslím) nebo je to v hlavě.

0/0
18.1.2010 11:40

natan1

Re: ...

je to (bohužel) pravda... Párkrát ale i ztracené utkání dovedli do prodloužení - viz. loni Slavia a letos Třinec. Ale tak i tak to jsou strašné nervy!