Plekanec ukončil jízdu Washingtonu, Vrbata s Hanzalem táhli Phoenix

Nejproduktivnější Čech letošní sezony NHL, centr Montrealu Tomáš Plekanec, se blýskl ve středečním programu zámořské soutěže. Svým druhým gólem utkání totiž v prodloužení trefou na konečných 6:5 ukončil čtrnáctizápasovou vítěznou sérii Washingtonu. Útočníci Martin Hanzal a Radim Vrbata (oba 1+1) režírovali vítězství Phoenixu 3:2 na ledě Minnesoty, za kterou bodoval pro změnu Martin Havlát (1+1).

trejdy

panove, kdy je uzavirka trejdu? na zacatku olympiady, nebo az se startem olymp. hokeje? a ta dalsi uzaverka je 3.3.? dik

Re: trejdy

diky, tak zitra muzeme cekat pekny pohyb na trhu..

0/0
11.2.2010 12:50

Meescha

Proč střídal Neuvirth?

Nebylo to hned po gólu, navíc do té chvíle dostal jen 2, takže zranění?

Vrbata

je zajímavé že nejlepší střelec z čechů v hnl a zárověň 5nej útočník nejeda na OH a ani nebyl v nominaci ..;-€ asi by to chtělo konečně na střídačce Trenéra Rv;-O

Re: Vrbata

tak určitě je to kvalitnější hráč než třeba červenka, vašíček, rolínek nebo čajánek...

0/0
11.2.2010 11:53

lanege

Re: Vrbata

mozna bych jeste pokracoval ve vyctu tech co sou horsi nez vrbic , doufam ze se pletu ale jeslti vypadnem na najezdy tak si ruza muze dat hlavou do zdi Rv

0/0
11.2.2010 13:24

CorpusDortus

Re: Vrbata

Nemas nejakej komplex ze zdrobnelin ?

Nemas pocit, ze kdyby to byl Vrbatka, nebyl by najednou taky horsi ?

Jo a bacha na Michalka a Stepanka.... zaplatpanbuh ze mame Vokouna a ne Vokounka  ;-D

0/0
11.2.2010 14:10

Luc123

Luxusní zápas

Montreal zahrál fantastickej zápas. Caps se zase dokázali zvednout i když prohrávali o 3 branky. Je to orpavdu silný tým, který se jen tak nezlomí. To se jim bude v Play off hodit.Zajimavý moment byl neuznaný gol Ovečkina, když docílil branky HITEM! To jsem snad ještě neviděl a zajimalo by mě jaký byl důvod neuznání branky. Byl to čistý hit na hráče s pukem , který při svém pádu zatlačil puk i s brankářem do brány.

0/0
11.2.2010 9:08

brumla_phi

Re: Luxusní zápas

nevim, jestli je to tak primo v pravidlech, ale pokud hrac hituje protihrace, kterej skonci na vlastnim brankari, tak se piska ... pri zapase phi - edm za to dokonce vyloucil ... hrac pred vlastni branou s pukem, hartnell ho srazil na vlastniho brankare a dostal 2

0/0
11.2.2010 9:42

Generální ředitel

jsem starej rejpal

New Jersey - Philadelphia 2:3 v prodl. (2:1, 0:1, 0:0 - 0:1)

Branky: 1. Zajac, 9. R. Niedermayer - 9. Asham, 34. Carter, 44. Gagne. Střely na branku: 23:15. Diváci: 5.580.

Kromě diváků, co vám tam nesedí? Mě teda ty časy gólů, pokud to mělo skončit v prodloužení?

Gagne dával gól v čase 03:27, což je 64.minuta, po asistenci Timonena a Prongera.