Je konec. A hokejisty Olomouce mrzí hlavně přesilovky

Před začátkem play-off tajně doufali ve finálovou účast. Sen, který byl za stavu 3:1 na zápasy pro favorizovaný Chomutov už spíše jen utopií, se definitivně olomouckým hokejistům rozplynul v úterý. Kohoutům skončila sezona.

brco

Síla paží

Po II. třetině byl poměr střel 34:25, ale po 7.min III. třetiny byl poměr 0:10. Tomu se říká nevyužití šancí. Olomouc byla chvílemi lepší, nevyužila šance. Chomutov bude mít ve finále s sílou paží svých hráčů velký problém. Většinu soubojů u mantinelu jeden na jednoho vyhrávali Olomoučtí a získávali tak docela často pásmo. Na vině dle mého je to, že mají nejstarší mančaft. Jedině Duda stíhal v napadání a ani to není žádný mladík. Ale snad bude mít Chomutov čas na regeneraci déle. I když HK je hráčsky zdecimován po dost hrubé hře Ústí.

0/0
17.3.2010 18:51

sigma

Re: Síla paží

souhlasím. Taky jsem si všiml, že jsme hodně soubojů v rozích vyhrávali. Klukům děkuji za dobrý výkony!

0/0
17.3.2010 23:10

Duck Egg

Já bych řekl, že obecně má Olmik dost silný hráče, co uměj aktivně napadat a vybojovat kotouč u hrazení. Rozhodně to byl pro KLH hodně důstojný soupeř, možná by si zasloužili i víc než jednu výhru, na druhou stranu nemůže trenér Vlk tvrdit, že kdyby vyhráli třetí zápas, jelo by se do Chomutova za stavu 2:2 na zápasy. To je demagogie, protože hráči KLH by potom ke čtvrtýmu zápasu přistoupili určitě jinak a byl by to prostě jiný zápas... Totéž s nářky na rozhodčí: pískali blbě na obě strany, řadu zákroků hráčů Olomouce nepískali. Olmík má totiž možná silnější hráče, ale KLH má hráče o něco rychlejšíl. Místama při kombinacích KLH nestíhali a dost si pomáhali hokejkama. Ale jinak jak říkám: super soupeř, aby se nakonec neukázalo, že nejtěžší pro KLH v celým PO ;-D

0/0
18.3.2010 8:55

brco

Jo, rozhodčí je kapitola sama pro sebe. Doufám, že si oddechnou kluci a na asi jistě Ústí se dobře připraví. Jen bacha, hrají pěkně od podlahy, zrušili 10 hráčů hradečákům. To zase bude prasáren a divných rozhodnutí arbitrů