Plzeňský hrdina Vlasák: Je diametrální rozdíl hrát se Strakou, nebo bez něj

Devět minut a čtyřicet vteřin stačilo hokejovému útočníkovi Tomáši Vlasákovi na hattrick, díky kterému vede Plzeň ve čtvrtfinále play-off nad Libercem 1:0 na zápasy. "A to ještě dal i ten čtvrtý gól, jenže ho nahlásil na mě," smál se jeho spoluhráč Martin Straka.

Re: výborný výkon

Plzeň včera hrála od prvního gólu na půl plynu, takovou "údržbu". Pak na chvíli zapla ještě ve 2. třetině a to včera stačilo (uvidíme dnes).  Pce musí makat furt, proto se ti asi zdá ta věc o tom nátěru :-P

:o)

Nádherná paráda...určitě finále Plzeň - Zlín a v něm vítězí modro-bílé barvy....do Plzně zdraví a drží pěsti Brno

0/0
19.3.2010 7:41

stambi

Finále

Letos bych si přál finále Plzeň versus Zlín. Sice fandím Zlínu, ale kdyby vyhrála Plzeň, moc by mě to nemrzelo. Tak snad se zadaří. Přeji i dnes Plzni čisté konto a nějaký ten fík......R^

0/0
19.3.2010 7:24

mowen11

Borci

Musím jako Sparťan uznat, že Plzeň je velmi sympatické mužstvo. Přál bych jim finále. Tam už by ale mohli se Spartičkou prohrát:-P