Tohle je cesta k postupu, radoval se slávistický brankář Slipčenko

Vůbec poprvé v extraligové kariéře vychytal nulu. A hned v play-off, navíc v pořádně důležitém čtvrtfinále. "Teprve uvidím, kolik mi za ni pokladník vyměří," usmíval se brankář Robert Slipčenko. Proč by také měl šetřit dobrou náladou? Hokejová Slavia s přehledem vyhrála druhý čtvrtfinálový zápas ve Zlíně 2:0 a srovnala sérii na 1:1 na zápasy.

Re: FENOMENÁLNÍ SKIPPY

V zájmu českého hokeje doufám, že už co nejdřív uvidím náhradu za Růžu.

0/0
20.3.2010 13:42

dzury

Co to hulíš?;-D;-D Náhrada za Vokouna?? Vždyť je to díra. V pátek se moc zlínští netrefovali, nebo jen do něho, počkej na další zápasy série. Protože tak nejistého gólmana jsem dlouho neviděl.

0/0
20.3.2010 13:47

eric.blade

nejistého ? tak jistého golmana jsem neviděl od dob Treťjaka, ale to se ještě ukáže až bude na konci sezóny Skippy zvedat nad hlavu pohár !!!

0/0
20.3.2010 14:14

Medvedref

Pohár plný alkoholu aby zapil žal z vypadnutí az toho že slávie má plno ubohých fanoušků.

Medvedref

Chudáčku tvoje trauma je hrozné,a já vlastně ještě nikdy neslyšel pražáka mluvit česky.ajestli chceš lekce polštiny tak ti je klidně dám.

Skipy

i jako fanda Zlína ti musím ke včerejšímu výkonu pogratulovat.R^ Ale stejně doufám, že v pondělí budeš zase lovit.

0/0
20.3.2010 12:10

murena

Re: Skipy

klobouk dolů, to se tady moc nevidí, ale stejně doufám, že pokod bude lovit, tak o jeden míň, to stačí;-D;-D;-D

Re: Skipy

Kolikrát Zlín na slávistickou branku vystřelil? Pokud střílel, tak z uctivé vzdálenosti. O přesilovkách to Zlín honil pouze po mantinelu a vůbec se necpal před bránu.

0/0
20.3.2010 14:28

sousedova jitrnice

Re: Skipy

ty jsi ten zápas určitě viděl;-D 2. a 3. třetinu Zlín Slývii přehrával, poměr střel 20 - 4. Navíc se několikrát ocitli před Slipčenkem, ale trefovali ho a to bylo jeho štěstí protoře jinak je to gólman druhé kategirii. V pondělí a v úterý se to ukáže.R^ První třetina Slývii vyšla parádně. Po druhé to klidně mohlo být 2-2 a pokud by to po třetí bylo 4-2 pro Zlín tak by se tomu nikdo nedivilR^