Pincák to neviděl a já su rád, říkal pardubický střelec Havíř

V základní časti nedal jediný gól. Teď při play-off už stihl dva a z toho ten středeční znamenal pro Pardubice výhru v prodloužení. „Jestli jsem se nebál útočit? Říkal jsem si, co s pukem jiného dělat. Nechat ho tam pro Liberečáky? Kdepak,“ popisoval David Havíř. Obránce, co rozhodl.

Lippy

Pincák těžce zachrápal.....

a ti ostatní v poli si nějak neuvědomili že se hraje prodloužení jen ve 4 !!!

To nic nemění na faktu že PCE hrají o dost lépe, mají navrch i když včera jim znatelně tlačil káru pruhatec upískanej Hodek jeden ;-O Dnes jim to snad vrátíme R^

0/0
8.4.2010 10:05

jollyjokes

Re: Pincák těžce zachrápal.....

Trapné výmluvy. Kdyby vám rozhodčí pískali všechny zákroky loktem na hlavu a nedovolená bránění hráče bez puku, tak byste hráli celej zápas ve třech. Rv

0/0
8.4.2010 11:17

záviš

tradiční folklor nadávat na rozhodčí... teď v semi mi přijdou rozhodčí hodně dobří - rovina.semtam nějaké upísknutí, ale jsou to lidé

0/0
8.4.2010 11:50

xmalas

taky si myslím, že rozhodčí jsou v pohodě. hodek se sice občas upískne, místo aby nechal plynout hru, ale celkově je to OK. a minář je asi nejlepší rozhodčí u nás, takže nadávat na tyhle dva mi přijde poněkud trapné.

0/0
8.4.2010 14:49

Pupik999

Pardubák

Byl to parádní hokej. Pro nás stastnejsi konec. Ale Liberec, maximalni nasazeni. Opravdu super hokej. Ale ty nervy :-).

0/0
8.4.2010 9:52

Rajot

Re: Pardubák

jojo hokej dobrej... a ted si predstav, jaky nervy jsme meli my :-) a dneska to bude na infarkt.

Rajot

To jsme nemeli ani s Plzni. Ale to neznamena, ze to clovek neproziva, ne? ;-)

0/0
8.4.2010 13:18

Rajot

prodlouzeni

Uprimne, kdyz se slo do prodlouzeni, videl jsem to blede. Pardubice maj na 4 na 4 sikovnejsi hrace a o najezdech snad ani nema smysl se zminovat :-) tak snad aspon dneska urve Tygr vyhru.

0/0
8.4.2010 8:47

ouagadougou

Re: prodlouzeni

souhlas. bylo vidět, že pardubicím 4 x 4 víc svědčí, protože najednou měli čas a prostor, kterej jim na úzkým kluzišti chyběl. docela se mi ulevilo, protože třetí třetinu mohli tygři klidně i rozhodnout, kdyby nepolevili před koncem.