Erat dal dva góly, vítězství však po dramatickém závěru slavilo Chicago

Smutným hrdinou sobotního utkání play-off NHL mezi týmy Chicaga a Nashvillu byl český útočník hostujících Predators Martin Erat. Rodák z Třebíče se dvakrát střelecky prosadil a přiblížil své barvy vítězství. Favorizovaní Blackhawks ovšem vyrovnali skóre 14 vteřin před koncem řádné hrací doby a v prodloužení završil obrat domácích na 5:4 Slovák Marián Hossa. V dalších zápasech slavili postup hráči Pittsburghu a San Jose.

Zase se ukazuje

že hleda spravedlnost ve sportu není možné. Erat dá dvě branky a potom vyrovávácí zaviní a na rozhodující má také svůj podíl. Naopak Hossa provede zákrok po kterém měl být vyloučeno do konce zápasu a místo toho se to k němu ještě odrazí a on rozhodne. Z psance hrdina a z hrdiny psanec.

0/0
25.4.2010 9:29

Re: Zase se ukazuje

Gól v prodloužení zavinil Ward, kterej tam nešťastně tečoval střelu od modré tak, že se odrazila k Hossovi.

0/0
25.4.2010 10:13

Luc123

Jenomže Erat ztratil puk v útočném pásmu kdy dal skákavoupřihrávku obránci a Chicago šlo do brejku navíc tam Erat upadl a nestihl se vrátit. Že se od někoho odrazí puk je smůla a ne chyba.

0/0
25.4.2010 12:03

Kei: cenzorova noční můra

Já myslím, že měl Nasville tu akci rozebranou docela slušně. Nebýt toho odrazu, nic by z toho nebylo, ta střela od modré byla z nouze ctnost...

0/0
25.4.2010 12:11

Good luck

Jenže Erat nedával žádnou skákavou přihrávku obránci, Erat nahrával zpoza brány na Arnotta, který byl sám před bránou, akorát se ta přihrávka, která klidně mohla vést k vítěznému gólu, nešťastně odrazila od konstrukce branky a k Arnottovi tak nedošla... tohle se rozhodně nedá považovat za chybu..

Daleko víc mě štvalo, že Nashville má minutu před koncem přesilovku, a místo toho, aby vyuužili risku Chicaga (že Kane kroužil ve středním pásmu), a odehráli precizně přesilovku 5 na 3, tak se podělali, a hráli v útočnym pásmu 3 na 3, v ten moment si to projeli..

0/0
25.4.2010 12:22

Luc123

Ta přihrávka zpoza brány byla na gol na 3:3 to byla také jeho chyba, protože dával přihrávku naslepo a založil tím brejk v oslabení místo aby držel puk.. Skákavou přihrávku dal v prodloužení a také se včas nestihl vrátit dozadu.