Boje o Stanley Cup ve 2. kole play-off otevřela výhra San Jose nad Detroitem

Hned den poté, co Montreal završil senzační obrat v sérii s favorizovaným Washingtonem a jako poslední celek si tak zajistil postup do dalších bojů, se v hokejové NHL rozjel program 2. kola play-off 2010. Otevírací duel semifinále konferencí obstaraly celky San Jose a Detroitu, přičemž vítězství po těsném výsledku 4:3 slavili domácí Sharks.

millsew

...

deme.nti z Detroitu, nechat si hned na začátku nastřílet tolik fíků.... tam měl být underRvRv

0/0
30.4.2010 14:01

netbooster

Zajímavý zápas

Zaprvé jsem čekal trochu jiný herní projev Sharks, kteří poté, co se jim podařilo nastřílet tři góly za třetinu, jakoby "zalezli", a sami si tak zavinili, že málem o slibný náskok přišli a mohli být nakonec rádi za přesilovku 5 na 3 ve třetí třetině a rozhodující gól, a zadruhé - Detroit opět nedal jediný gól v přesilovce, zato zase dva dostal, což bude (pokud Detroit fofrem něco nezmění) v této sérii rozhodující faktor. Nechápu, proč pořád na všechna oslabení chodí Nick Lidstrom (při vší úctě k jeho schopnostem). Při přesilovce 5:3 svoji roli evidentně nezvládl a stál v rozhodující moment nepochopitelně úplně mimo branku a brankoviště, čímž tam nechal Cloweho s Pavelskim řádit. A nebylo to rozhodně v playoff poprvé. Přece jen je vidět, že Nickovi už není 20...;-)