Slováci překvapili. Měli jsme štěstí, Bůh byl na naší straně, uznal Ovečkin

Měl to být zápas s jasným vítězem, ale nakonec šlo o drama až do posledních okamžiků. Slovenští hokejisté v duelu s favorizovaným Ruskem překvapili, i když nakonec prohráli 1:3. "Bůh byl na naší straně," přiznal dokonce hvězdný útočník Alexandr Ovečkin.

Mlade pusky

No vyzera to tak, ze z Tatara a Panika nam rastu pekne utocne tykadla...

Chce to dobry draft do NHL, trochu sa otukat a cochvila z nich bude "killerske" duo ;-)

Hodně bojovný a sympatický

výkon od  Slováků. Když si vemete, že z OH mají pouze 3 hráče, tak se opravdu nemají za co stydět. Od poloviny 2. třetiny byli  lepším týmem. A pak jěště šťastný vítězný gól od Ovce a obrovská smůla v závěru. Možná tady uhrají dobrý výsledek, s nejsilnějším týmem hráli vyrovnanou partii.

0/0
10.5.2010 21:29

Jozko

Re: Hodně bojovný a sympatický

z tych troch dvaja neodohrali na OH ani minutu, takze mame v podstate len jedneho hraca z olympijskeho timu

0/0
11.5.2010 14:13

líbímseti?

Co předváděl

ten Honlon nebo jak na střídačce tak to byla síla....ten řval a lítal jako po hnačce:))))

0/0
10.5.2010 21:09

suzvan

:-)

Hrali dobre, vzhladom k tomu, ze vacsina hracov je na takomto velkom turnaji prvy krat. Cakala som, ze to bude masaker a ten sa nakoniec nekonal.

0/0
10.5.2010 18:09

Buster

I když Slováci prohráli,

tak od poloviny zápasu byl jejcih projev dobrý a mně  se jejcih výkon poté líbil. mají velké množství mezinárodně nezkušených hráčů (jako my), tak bylo vidět jak se polovinu zápasu báli něco udělat - když prohrávali 0:2 tak už jim nic jiného nezbylo a ten výkon šel rapidně nahoru (nebo ruský dolů?).

0/0
10.5.2010 17:53

Viper1

Hm

Ano, zatím největší překvapení turnaje je to, že slováci prohráli s Ruskem jen rozdílem jedné třídy. R^

0/0
10.5.2010 16:26

Bubrak

Re: Hm

A to si vzal kde? Meli vylozene smulu, ze nedali na 2:2 prip. mohli dat uz predtim a ted na 3:2 vyhrat.

0/0
10.5.2010 17:10

Jan Spatny

Re: Hm

kde by to asi tak vzal, kdyz ten zapas sel az pozde vecer od 20:15? ... podle vysledku v novinach ......

Ty budeš asi jeden z těch

"hůře informovaných". Pravoslavná víra je jedním z pilířů Ruska. Dokonce po pádu Byzantské říše se ruští panovníci považovali za její nástupce a začali si říkat carové.

Ať už se sedmdesát let komunismu projevilo v Rusko jakkoliv, víru v Boha se u obyčejných lidí komoušům nepodařilo zničit. Dokonce i spousta komunistů věřila a věří v Boha. Podobně jako na Slovensku, kde se i komunisté ženili v kostele.

Dnešní Rusko stojí na prazvláštním konglomerátu hrdosti na Ruské impérium, Sovětský svaz, armádu a pravoslavnou křesťanskou víru.

Překvapili by, kdyby vyhráli.

Hokej to byl slušnej, ale 2 třetiny Rusové vozili Slováky na horské dráze. Jenom že hokej se nehraje na krásu, ale na góly.

0/0
10.5.2010 15:55

Bubrak

pekny

Jo byl to pekny hokej, i vitezny gol Rusu byl stastny, partie vyrovnana. I kdyz vic casu meli navrch Rusove, Slovaci kontrovali stejne nebezpecne, kolikrat i nebezpecneji, viz posledni tycky. Nebo jak byl tednevimkdo sam pred brankarem a uz mu udelal klicku, ale nekdo ho normalne sestrelil, takze puk nezasunul do brany. Gratulace Slovakum. R^

0/0
10.5.2010 15:49

jizerman

Hrali dobre

Rusove to malem projeli. Ale zrovna Svatos by mel drzet zobak, jak ztracel puk v poslednich minutach bylo neskutecne. Uplne zbytecne klicky do plnych a ztraty puku...