Kapitán Rolinek: Když budeme bojovat jako proti Švédům, dá se hrát s každým

Jako správný kapitán to vzal na sebe a načal Švédy gólem v oslabení, když vydřel malý náskok na dotírajícího obránce a poslal puk k tyči. Ještě větší radost měl však Tomáš Rolinek ze hry českého týmu. "Musím kluky pochválit, odbojovali jsme to výborně," říkal hokejový útočník, který se posunul z prvního útoku do druhého k Markovi s Voráčkem.

fanda357

Já bych je tak nechválil.

Švédi evidentně první třetinu nehráli naplno. Když zvýšili obrátky, tak ve III. třetině naše obrana nestíhala a jenom díky jejich střelecké nemohoucnosti, tyčce. Na druhou stranu Červenka střeleckou nemohoucnost Švédů vyvážil. Češi rozhodně nebyli lepší, než Švédi, když se bude posuzovat celý zápas a ne jen I. třetina, kterou Švédi odklouzali a kterou jsme vyhráil JENOM 1:0 a to ještě se štěstím.

0/0
14.5.2010 14:53

Hyjena_

Re: Já bych je tak nechválil.

... nevidím to až tak černě, ale na oslavné ódy to rozhodně nebylo. Co se týče Červenky spalovače šancí - to jednoznačně podepisuji. Kladně hodnotím tu ohromnou změnu celkového herního projevu oproti zápasu s Nory. Co se týče střelby tam máme obrovské nedostatky. Hráči sice chodili do brány a stříleli, ale gól z toho nebyl ani jeden! :-/

0/0
14.5.2010 15:00

Brigádník

víš jak se říká člověku, který pořád o všem pochybuje a bojí se, že je zase něco špatně ? ;-)

seesul1

hraješ to, co ti dovolí soupeř. Naši toho Švédům v 1. třetině moc nedovolili. Jen naše střelecká impotence mohla za to, že Švédi netekli po 20 minutách 3:0.

0/0
14.5.2010 17:51

Hyjena_

Fajn zápas!

Hlavně aby to chlapcum vydrželo a v dalším zápase se Švýcary předvedli obdobné nasazení, nerad bych aby nám po fajn zápase předvedli další vlažný výkon. Takle musí makat zápas od zápasu, ne jen když jde do tuhého (postup do čtvrtfinále)!

0/0
14.5.2010 14:45

bukovski

Klobouk dolu

před výkonem našich hokejistů proti Švedsku. Pokud budou pokračovat v takovýchto výkonech, tak si myslím, že se dočkáme hokejové euforie jak z devadesátých let. R^

Re: ...o víkendu má bejt konečně teplo, švédové pálej

,,,"Všiml jsem si toho já, všiml si toho i asistent...no prostě jsme se schodli na tom ze švédové jsou tady ve štokholmu jako doma"...;-D

Slovensko štvrté R^

......................................... a myslím si, že to je úspech na oboch stranách.

xyxyxyxyxyxyxy

Děkuji za Čechy optimismus. Pokud nám vyfouknou první místo Slováci, budiž jim to také přáno.

0/0
14.5.2010 13:51

blumblum

Hlavně ať si to zapamatují

Tribuny jim nahlas zapěly hymnu a chlapcům se to líbilo. Tak snad si to zapamatují a dají do toho zase vše.A nebudou si to čudlat po stranách ale půjdou do živého. Ještě zlepšit přesilovky a máme to doma

0/0
14.5.2010 13:36

pedr64

ježišikriste

to sou ale hlody. To si můžou dovolit hráči okresního přeboru, kteří sportují, aby si po práci udělali žízeň. Ale reprezentanti přišli konečně na to, že musí hrát s nasazením a ne to odjezdit, protože se ti pitomci z Norska samou úctou porazí sami???

tomasay

to děje na všech úrovních ve všech sportovních i nesportovních odvětvích,protože jsme lidi,takže největší hlodavec jsi zatím ty pane dokonalý...

0/0

BranMakMorn

bohuzel ma pravdu, to same u fotbalistu, mysli si ze to prijde samo aniz by pro to makli, proste to co napsal rolinek oni maji mit uz v sobe a ne hlasat silna slova jak budou makat a skutek utek viz zapas s nory

0/0
14.5.2010 14:11

Jo, takže když něco dělaj špatně i jiný, tak je to v pořádku? Dobrá vykecávka, jestli takhle přistupuješ k životu, tak lituju tvoje příbuzný Rv

0/0
14.5.2010 14:20

Dickinson

Vidite?

Slovensko vam drzi palce (teda pokial nebudete hrat s nami)...Niesme vsetci rýpači....:-)

0/0

Re: Vidite?

To je snad normální... nesmíš brát za vzorek některé místní exoty ;-)

0/0
14.5.2010 13:34

blumblum

Re: Vidite?

Včera jsem se díval v přestávkách na Vás a jediné, co bych vytknul, jsou Vaši komentátoři. Tak mi to připadalo, jako že hraje SAE proti Číně. To jsou normální uspávači hadů ale jinak Vám klucí taky držím palce. No a pak bude finále Česko - Slovensko a tam to bude o vůli Boží