Kanada nastřílela Norsku dvanáct branek, Švédové zdolali Lotyšsko

Kanadští hokejisté se na rozdíl od Čechů nenechali zaskočit od Norska. Naopak jej rozstříleli dvanácti góly, z nichž sedm dali během druhé třetiny. Ve druhém zápase vyhráli Švédové nad Lotyšskem těsným rozdílem 4:2.

Re: a proc Jagr teda tvrdi, ze uz s temito tymy nejde hrat 7,8:0

Jagr vi kulovy . Kdyz ho clovek posloucha tak to vubec nedava smysl.

0/0
14.5.2010 21:21

Tomas1.7

Protože Jágr mluvil o nás a ne o Kanadě, chytráku!!!

0/0
15.5.2010 3:42

HodnejSpartan

Česko : Kanada

Nemám rád takové soudy, jako že od Kanady dostaneme stejný gólový příděl jako Norové apod. Každý zápas je jiný. Norsko jsme podcenili stejně jako Finové, nebo USA podcenili Dány. Jestli budeme hrát jako proti Švédům každý zápas, tak proti Kanadě máme s trochou štěstí i na bod... Chce to jen nepolevit. Kde není kvalita, musí přijít aspoň ta bojovnost.

0/0
14.5.2010 19:22

Luc123

Re: Česko : Kanada

Proti Kanadě je to 50na 50. Kanada rozhodně pro mě není favoritem. Jejich vysoká výhra nad Norskem na tom nic nemění. Norové hráli dobře první třetinu kdy urdželi remízový stav 1:1 ale po dvou golech kanady se sesypali a zápas odklouzali. Nemáme o nic horší tým než má Kanada zlváště pak po odstoupení Stamkose.