Hokejový šampionát 1992: nastal boj o přežití, začalo play-off

Dva velké mezinárodní turnaje v roce 1992 byly svědky vpravdě historické události. Místo tradičního a často nezáživného systému každý s každým se o medailích rozhodovalo v play-off. Vyřazovacími zápasy o všechno vrcholily hokejové bitvy zimní olympiády v Albertville a posléze i mistrovství světa v Praze.

Johanys

Na MS 2002

jsem mám pocit taky vyhráli všechno ve skupinách a pak ve čtvrtfinále padli s Ruskem...a hned je z toho neúspěch. MS v Praze 2004 - zase bezkonkurenční ve skupinách, ale na nájezdy nás dali amíci a hned z toho byl propadák :( každý si zapamatuje jen čtvrtfinálový zápas, ale že jsme tehdá roznesli ve skupině kanadu (která pak vyhrála celý turnaj) to už si pamatuje jen pár lidí. Play of je prostě nespravedlivé  Jeden zápas rozhoduje o úspěchu či neúspěchu celé sezony .. :-/

0/0
19.5.2010 9:58

CCblue

Play-off je tragédie

Já sleduju jen zápasy ve skupinách. Finále MS v hokeji jsem neviděl už několik let.