Spartak Moskva bez zraněného Haška zdolal ve vyrovnaném duelu Zlín

Spartak Moskva vstoupil do přípravného kempu v Havlíčkově Brodě výhrou 4:3 po samostatných nájezdech nad hokejisty Zlína. V duelu ruskému týmu chyběl zraněný brankář Dominik Hašek.

nedostižitelný hrabě von Kei

Proč ty nájezdy? To ani už přátelák nesmí skončit plichtou?

0/0
29.7.2010 22:44

GeorghesS

Re: Proč ty nájezdy? To ani už přátelák nesmí skončit plichtou?

Asi ne... ale tak proč ne, když je remíza, tak nevidim důvod, proč si i v přáteláku nezkusit nájezdy. Koneckonců se hrajou od toho, aby si to hráči nacvičili na ostrý zápasy.

0/0
29.7.2010 22:49

Alex Colombo

On ten zápas skončil remízou, ale novinářům to zřejmě nešlo do krámu, tak si dodatkové cvičné nájezdy vyložili jako pokračování zápasu a určili jako vítěze Spartak anebo jsou tak deformovaní blížící se hokejovou sezónou, že remízu neberou.

Takže pro novináře - přátelské zápasy (kromě některých turnajových) končí vždy po 60 minutách. Nehraje se prodloužení a dodatkové samostatné nájezdy se do konečného výsledku nezapočítávají (Navíc se jely na 5 sérií a ne na 3, jak je obvyklé v sezóně).

Ondra_85

Heleď, tady nejde moc o to, odkud je.... je to především rozumbrada, který touží všechny poučovat......

0/0
30.7.2010 13:09

Ahoj Ondro, dělám do hokeje deset let, takže o něm něco vím. Když vidím chybu, tak na ni upozorním. Nikdo nejsme neomylní. A u přípravných zápasů je to přece jedno, ale pořádek mosi byť.  :-)