Druhým finalistou letního poháru hokejistů je Plzeň, ukončila sérii Třince

Druhým finalistou letního hokejového Tipsport Cupu je Plzeň, která v semifinále zdolala Třinec 3:1. V boji o cenou trofej a půlmilionovou prémii jí v pátek 10. září čeká na domácím ledě prvoligové Znojmo

kris8

škoda..finále doma by bylo hezké

ovšem Plzeň byla lepší a vyhrála zaslouženě...:-/  no, aspoň naši nepůjdou do ligy s pocitem neporazitelnosti..

0/0
2.9.2010 8:14

mystic06

Zasloužené vyrovnání?

Zasloužené vyrovnání? Páni, jen po první třetině to mělo být 3:0, ve druhé už byl Třinec vyrovnaným soupeřem, ale aby si za dosavadní průběh zápasu zasloužil vyrovnat, to fakt nevím. Podle mě měla Plzeň zápas pod kontrolou, jen ve druhé třetině už její převaha nebyla tak velká.

pilsener

Jedééééém Plzeňácí, v ledním hokeji historicky první vítězové Prezident Trophy, ve fotbalu finalisti Ondrášovka Cupu a suverénní lídři Gambrihnus ligy!!! ;-)