Pohyb, tlak, moře šancí. Brněnská Kometa začíná nabírat sílu

Nenechte se zmást výsledkem nedělního zápasu Komety s Libercem. Výkon domácích hokejistů totiž vypadal mnohem přesvědčivěji než hubené skóre 2:1.

Oponent Olínů

Už aby zas Kometa dostala vyprask nekde!

Clanky typu jak jsou nejlepsi na svete to se opravdu neda nic jinyho rict nez: V Brne tam davaji tri drevaky do paru odjakziva!

0/0
5.10.2010 7:20

normalni_chlap

Re: Už aby zas Kometa dostala vyprask nekde!

V Brne jsou urazeni, ze nehraji proti NHL tymum a tak Onderka pro svoje brnensky volyče tiskne letaky, ze prestehuje cely brno s kometou do usa a budou hrat nhl.

0/0
5.10.2010 8:21

OberRad

normalni chlape , vidím ,že jsi ten nejpilnější čtenář článků o kometě.

Příspěveček pod článkem vřera a dnes také.

Věrný jsi to čtenář

0/0
5.10.2010 8:33

Kometa Brno je nejlepší hokejovej tým v Brně!

A z toho vychází to "sebevědomí"....

0/0
4.10.2010 19:09

LVD

Re: Kometa Brno je nejlepší hokejovej tým v Brně!

uz ses tady vyzvracel asi 4x, nemusis mlet furt dokola to stejny, muzes jit zae o dum dal....

0/0
4.10.2010 21:01

modrobila brnenska policie;-D hlidajici u vsech zminkach o komete.

0/0
5.10.2010 5:53

hahaha

no nevím,kdo působí jako policie,pokud je tu někdo 5x za den,pod článkem o klubu který ho ale vůbec nezajímá a kontroluje si všechny reakce,na své více než dementní příspěvky.;-D najdi si ve slovníků,co znamená výraz normální,psychiatří tvrdí,že nejvíc postižen je ten,který o sobě tvrdí,že je normální.;-D

0/0
5.10.2010 7:07

nerad mne co mam delat, na to jste v Brne špílmachři, radit, to vam jde nejlip. Ale vysledky nikde.

Proč tolik článků o Kometě?

Těm, co tady frflají, že jsou tady pořád o Kometě: MAFRA má redakci v každém kraji ČR. To, že je tady více článků o Kometě znamená pouze to, že je brněnská redakce pilnější než ty, které píšou ve vašem kraji a ne, že je protežovaná.

francic

Re: Proste brnenskej mindrak menecennosti.

taky ale mas trosku mindracek, ne? Nebo co te vede k tomu na ten clanek reagovat, nebo ho vubec cist?

0/0
4.10.2010 18:53

asi mozna tolik co tebe reagovat na me......

0/0
4.10.2010 19:03

sisko1

Už je to tady !!!

Vyprodaný stadec žene Kometu do finále play off ! A nejveselejší je pohled na tabulku ve které se cajzli krčí na spodních příčkách !!! Modrobílá šlechta vládné Moravě i Čížkům !!

Nabírá sílu?

No souhlasil bych s tím že první třetinu jsme přehrávali, druhou už to bylo vyrovnanější, ale ve třetí třetině jsme iniciativu nechali na Liberci. Vzít puk, hodit do za modrou, kde není žádný náš útočník, kde to v klidu sebere soupeřův bek? Ten téměř okamžitě nahrává k mantinelu na modrou utočníkovi, který během několika vteřin vrací puk do našeho obranného pásma a navíc mu najíždí před bránu centr a druhé křídlo, kteří zahrozí gólovou šancí a jen se štěstím minou odkrytou branku, není ukázka vyborné defenzivy, ale spíše ukázka marnosti. Tentokrát to s Libercem vyšlo za 3 body, ale Sparta tuto naší pasivní taktiktu tvrdě potrestala a ze stavu 3:1 jsme nakonec se štěstím uhájili alespoň ty dva body.

Můžete se mnou nesouhlasit, můžete mít jiný názor, ale pokud má tým na to, aby dvě třetiny držel opratě zápasu, tak je blbost ty opratě předat na poslední třetinu soupeři a de facto mu nabídnout šanci k vyrovnání, nebo k obratu v zápasu.

0/0
4.10.2010 12:37

kometavítězextraligy

Re: Nabírá sílu?

no nevim...podle mě byl Liberec hodně jalovej a začal hrát až posledních pět min a to bylo vše. Po druhé třetině kdyby to bylo 5 : 0 tak by se asi těžko mohl někdo divit.