Bergeron si pohrál s oběma gólmany Liberce. Až po gólu zjistil, že střídali

Najel si do pásma, dostal puk, forhendovým blafákem oklamal brankáře Pince a zvýšil na 2:0 pro Boston. Najel si do pásma, dostal puk, forhendovým blafákem oklamal brankáře Vošvrdu a zvýšil na 4:1 pro Boston. Hokejový útočník Patrice Bergeron pobavil diváky v Liberci dvěma navlas stejnými akcemi, při nichž udělal z obou gólmanů kužely.

kometavítězextraligy

....

s golmany liberce si pohrává kdekdo i v ELH natož pak bergeron.

VZHURU BRNO

0/0
6.10.2010 14:48

barcelonero

Debakl

Málo platný debakl to byl. Argumenty typu, že Liberec už třetí třetinu vypustil, že se šetřil na další ligovej zápas atd . jsou srandovní. To pak Liberec ten zápas hrát nemusel a mohli odpočívat. Přijde mi, že naopak na zápasy tohoto typu by měl být tým pořádně namotivovanej a našlapanej. Tím nijak nemířím konkrétně na Liberec, podobnou šišku by dostalo víc týmů z extraligy, ale Liberec byl ten kterej byl na ledě.

0/0
6.10.2010 14:04

Rajot

Re: Debakl

Nemyslim, že by Tygr poslední třetinu vypustil, prostě jim tam Boston nasázel za 8 minut 4 góly a bylo po zápase. Herně to takovej debakl nebyl (až na tu poslední třetinu), výsledkově bohužel jo, ale i hráči Bostonu říkali, že ten výsledek byl pro domácí hodně krutej. I tak to ale byl supr zážitek R^