Zlín táhl i proti Liberci. Nepostradatelný si ale nepřipadám, tvrdí Leška

Zápas, který je konečně nastartuje. To by pro zlínské hokejisty mohl být duel s Libercem. Přestože rychle prohrávali 0:2, do tabulky získali dva body za výhru 4:3 v prodloužení. "Věřím, že jsme na dobré cestě," uvedl trenér Zdeněk Venera. "Hlavně mě těší, že proti minulému zápasu jsme předvedli lepší výkon," připomněl nevydařený souboj s Plzní.

Včera tu jeden prohlašoval,

že veteráni, co vedou produktivitu a tabulku střelců jsou tam kde jsou jen proto, že mají nejvyšší icetime, nic jiného prý v tom není. Jsem moc rád za to, jaký má Lešoun ice time a hlavně za to, jak jej využívá.

Petře superR^, jen tak dál a pořád doufám, že se přidají i ostatní. Sám to neutáhneš.

0/0
23.10.2010 17:03

pj25

Re: Včera tu jeden prohlašoval,

Odborniku, kteri by nejlepsi hrace v tymu nechali hrat treti, ctvrtou lajnu a juniory by posilali do presilovek, se tady najde bohuzel spousty, neni jen jeden :-/

Jinak Lesoun vali, vsechna cest R^ Ty jeho prihravky jsou opravdu paradni!

0/0
23.10.2010 17:54

seesul1

v zápase s Libercem parádní příhra na Čecha a ten gól v prodloužení neměl chybu.

Ovšem bojím se doby, kdy Leška skončí. Nikdo se zatím na jeho místo netlačí.