Krejčí odehrál nejlepší zápas sezony. V akci byli Vokoun, Pavelec i Neuvirth

Dvěma góly a jednou asistencí navrch se blýskl bostonský útočník David Krejčí v utkání NHL s Tampou Bay. Český reprezentant tak přispěl k vysoké výhře svého týmu 8:1. V dalších čtvrtečních zápasech se v akci představili všichni tři naši gólmani. Výhru ovšem z trojice Tomáš Vokoun, Ondřej Pavelec, Michal Neuvirth neslavil ani jeden.

čistej hattrick?

jestli se nemejlim, tak čistej hattrick musí bejt dosažen v jedný třetině, nesmí bejt přerušen žádným jiným gólem ani přestávkou...

0/0
3.12.2010 9:26

buddy11

Re: čistej hattrick?

mejlíš se, nemusí bejt v jedný třetině :-)

0/0
3.12.2010 9:34

Martin HSJ

Čistej asi jo ne. I když na nějakej čistej hattrick se teď stejně moc nehraje.

0/0
3.12.2010 10:18

pecis81

čistý hattrick je, pokud střelec zaznamená tři branky po sobě a v rozmezích těchto tří branek, nesmí nikdo jiný skórovat, takže pokud by Penguins vyhráli 3:0 a Crosby by dával góly v 5., 34. a 60. tak je to stále čistý hattrick - jo hold čistota - půl zdraví :-))

0/0
3.12.2010 10:45

lukhov

Presne tak.R^ Nemusi byt v jedne tretine. Jen mezitim nesmi skorovat nikdo jiny.

Re: Toronto - Edmonton

tj. ale střely jsou jedna věc a čisté gólovky druhá, a co se týče na vyložené šance, tak to Oilers vyhráli 7:2, takže z tohoto pohledu je skóre o něco více odpovídající - jako najet do třetiny a nazdařbůh plácnout do puku aby letěl na bránu a pak ještě 25x nenasvědčuje pak ve výsledku nějakou převahu.......